Zabójczy kontroler do PlayStation 3

Zabójczy kontroler do PlayStation 3
Źródło zdjęć: © ctadigital.com

28.07.2010 00:28, aktual.: 28.07.2010 12:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma CTA Digital wprowadziła do swojej oferty nowy, bezprzewodowy kontroler do PlayStation 3 – Assault Rifle Controller. Gadżet jest odwzorowaniem karabinu szturmowego i ma zwiększyć...

Firma CTA Digital wprowadziła do swojej oferty nowy, bezprzewodowy kontroler do PlayStation 3 – Assault Rifle Controller. Gadżet jest odwzorowaniem karabinu szturmowego i ma zwiększyć doznania podczas grania w dynamiczne gry FPS (_ ang. First Person Shooter _), takie jak np. Call of Duty: Modern Warfare 2.

Kontroler Assault Rifle współpracuje z konsolą do gier PlayStation 3. Został wyposażony we wszystkie przyciski, które posiada standardowy kontroler bezprzewodowy DualShock 3, włącznie z drążkami analogowymi. Ciekawostką jest przycisk spustu, któremu przypisana jest funkcja R1, a także wbudowany głośnik emitujący odgłosy wystrzałów – pojedynczy strzał / seria trzech strzałów / ogień ciągły (głośnik można włączyć / wyłączyć za pomocą specjalnego przycisku). Wszystko to ma podnieść realizm wirtualnej rozgrywki.

Assault Rifle Controller zasilany jest dwoma bateriami typu AA. Producent zapewnia, że jego instalacja jest niezwykle prosta. Wystarczy podłączyć do konsoli odbiornik USB, a na kontrolerze nacisnąć przycisk odpowiedzialny za synchronizację. Producent deklaruje pełną zgodność urządzenia z grami Call of Duty: Modern Warfare 2, Call of Duty: Modern Warfare oraz Call of Duty: World At War, a także wieloma innymi tytułami FPS. Gadżet dostępny jest w przedsprzedaży w cenie wynoszącej niespełna 65 dolarów. Na sklepowe półki ma trafić już na początku września.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)