E3 2016: The Walking Dead 3 będzie znowu lepsze?

E3 2016: The Walking Dead 3 będzie znowu lepsze?

E3 2016: The Walking Dead 3 będzie znowu lepsze?
13.06.2016 13:27, aktualizacja: 06.07.2016 10:57

Mistrzowie opowieści po raz kolejny zabiorą nas do świata, w którym zombie dziesiątkują ludzką rasę. Czy trzeci sezon wybitnie dobrej gry przygodowej utrzyma poziom pierwowzoru?

Pierwsza część The Walking Dead od Telltale Games zmieniła nieco oblicze gier przygodowych. O tej grze mówiono tygodniami, dzielono się emocjami po każdym epizodzie i wspólnie przeżywało śmierć ulubionych bohaterów. Drugi sezon wypadł równie dobrze, więc jest duża szansa na to, że trzeci sezon tej dramatycznej opowieści będzie także udany.

Twórcy nie zdradzili szczegółów gry, ale krótki zwiastun pokazuje nam wyraźnie, że ponownie naszą protagonistką zostanie Clementine. Dziewczynka wyraźnie podrosła od ostatniego sezonu, co otwiera szereg nowych dylematów moralnych. Jak nastolatka radzi sobie w świecie bez przyszłości? Czy znajdzie miejsce na miłość? Czy może żywe trupy skutecznie oddarły ją z jakichkolwiek uczuć? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy na jesieni tego roku, gdy The Walking Dead 3 pojawi się w sprzedaży.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Facebook zmusi nas do korzystania z kolejnej aplikacji?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)