Apple: używajcie iPhone 3GS w odpowiedniej temperaturze

Apple: używajcie iPhone 3GS w odpowiedniej temperaturze

Apple: używajcie iPhone 3GS w odpowiedniej temperaturze
Źródło zdjęć: © Apple
02.07.2009 17:30, aktualizacja: 03.07.2009 10:28

Apple opublikowało na swojej stronie wsparcia technicznego kilka porad dotyczących prawidłowego użytkowania iPhone 3GS. Informacja zbiegła się w czasie z opublikowaniem przez media elektroniczne raportów o problemach z przegrzewaniem się urządzenia.

Obraz

Apple umieściło na swojej stronie wsparcia technicznego szereg porad dotyczących prawidłowego używania iPhone 3GS w różnych warunkach pogodowych. W ubiegłym tygodniu opublikowaliśmy krótki raport o problemach z przegrzewaniem się urządzenia, które zauważyli jego użytkownicy.

Wśród porad dotyczących prawidłowej obsługi iPhone 3GS znajdujemy m.in.:

- "Używaj iPhone 3. i iPhone 3GS w miejscu, gdzie temperatura wynosi od 0 do 35 stopni Celsjusza"

- "Niskie lub wysokie temperatury mogą skrócić czas pracy baterii lub doprowadzić do czasowych problemów z działaniem urządzenia"

- "Przechowuj iPhone i iPhone 3GS w miejsciu, gdzie temperatura wynosi od -2. do 45 stopni Celsujsza"

- "Nie zostawiaj urządzenia w samochodzie ponieważ temperatura w zaparkowanych autach przekracza wymieniony powyżej limit"

- "Nie powinieneś używać niektórych aplikacji jak GPS lub odtwarzacz muzyki i jednoczesne wystawiać urządzenia na bezpośrednie działanie promieni słonecznych"

Na koniec Apple tłumaczy, że złamanie powyższych reguł może doprowadzić do przegrzania się urządzenia i problemów z jego użytkowaniem.

Czy użytkownicy raportujący problemy iPhone 3GS z przegrzewaniem się złamali powyższe wskazówki? Trudno powiedzieć. Na pewno będziemy bacznie przyglądać się sprawie.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)