iPhone X-plodował podczas aktualizacji. Apple nie komentuje

iPhone X‑plodował podczas aktualizacji. Apple nie komentuje

iPhone X-plodował podczas aktualizacji. Apple nie komentuje
Źródło zdjęć: © Twitter
Arkadiusz Stando
15.11.2018 09:40

Jeden z użytkowników Twittera zamieścił na swoim profilu wpis w którym rzekomo pokazuje iPhone'a X, który zapalił się podczas aktualizacji. Nie wiadomo, czy rzeczywiście mogło to doprowadzić do wybuchu. Apple zajęło się sprawą.

Na poniższych zdjęciach zobaczycie iPhone X, który miał zapalić się podczas aktualizacji do wersji iOS 12.1. Jak twierdzi jego właściciel, Rahel Mohamad, telefon zapalił się tuż po zakończeniu procesu, w momencie uruchamiania ponownego. Najpierw pojawiły się kłęby dymu, a potem płomienie.

Rahel poinformował o sprawie Apple. Firma szybko odpowiedziała na jego wezwanie i zapowiedziała jak najszybsze znalezienie źródła tej fatalnej awarii. Właściciel został poproszony o przesłanie telefonu do serwisu technicznego firmy.

Amerykański serwis Gadgets360 poprosił Apple o komentarz, ale firma nie odpowiedziała. Prawdopodobnie, jak w większości takich przypadków, o opinii giganta możemy zapomnieć. Apple często w milczeniu nie nagłaśnia takich spraw.

To nie pierwszy podobny przypadek w historii firmy. Właściwie podobnych sytuacji było już wiele. Na początku tego roku do sieci trafiło nagranie, na któym widać jak bateria iPhone'a wybuchła kobiecie prosto w twarz.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)