Apple iPhone z interfejsem Metro prosto z Windows 8

Apple iPhone z interfejsem Metro prosto z Windows 8

Apple iPhone z interfejsem Metro prosto z Windows 8
Źródło zdjęć: © chip.pl
11.07.2012 11:45, aktualizacja: 11.07.2012 12:12

Choć trudno w to uwierzyć, jest telefon, który z interfejsem Metro prezentuje się jeszcze lepiej niż Windows Phone… jest to iPhone. Lub iPod Touch.

Już wielokrotnie czytaliśmy o nowym wyjątkowym launcherze na inny telefon niż Windows Phone, który ma przypominać interfejs Metro. Jednak po zainstalowaniu (na Androida jest m.in. Launcher 7. okazywało się, że aplikacja jest tak toporna, iż w najmniejszym stopniu nie odzwierciedla tego, co można odczuć użytkując słuchawkę z Windowsem.

Tym razem jest inaczej –. temat nazywa się Metroon i jest do pobrania z repozytoriów ModMyi. Kosztuje 1,5 dolara, ale wygląda na to, że wart jest swojej ceny. Oferuje bardzo zbliżoną funkcjonalność do Windows 8, co śmiem twierdzić, prezentuje się jeszcze fajniej, niż sam Windows Phone. Ponadto umożliwia bezproblemowy powrót do domyślnego wyglądu iPhone. Jest oczywiście warunek – telefon musi mieć jailbreak.

Zobaczcie jak Metroon prezentuje się w akcji. Wygląda na to, że poziom płynności animacji jak i dopracowanie wcale nie odbiega od tego, do czego przyzwyczaili się posiadacze Windows Phone.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)