Kolejna data premiery Apple iPhone 7

Kolejna data premiery Apple iPhone 7

Kolejna data premiery Apple iPhone 7
Źródło zdjęć: © chip.pl
17.08.2016 12:37, aktualizacja: 08.09.2016 08:35

Apple iPhone 7, nazywany przez niektórych iPhone 6SE, ma się pojawić nieco później, niż się spodziewano. Nową datę premiery, rzekomo wyznaczono na 23 września

Apple iPhone 7, nazywany przez niektórych iPhone 6SE, ma się pojawić nieco później, niż się spodziewano. Nową datę premiery, rzekomo wyznaczono na 23 września. Zaś samą prezentację telefonu z kolei zaplanowano na 7 września.

Według Evana Blassa, znanego informatora, Apple iPhone 7 miał się pojawić na rynku już 16 września. Jednak jak wynika z dokumentów, które niedawno wyciekły z amerykańskiej sieci komórkowej AT&T, oferta operatora ma być "odświeżona" 9 września - wtedy nowy iPhone ma pojawić sie w przedsprzedaży. Zaś datę sprzedaży pierwszych urządzeń w sklepach operatora wyznaczono na 23 września.

Warto jednak pamiętać, że nie należy tego traktować jako oficjalne potwierdzenie daty premiery kolejnej odsłony iPhone. Sieci komórkowe często same przewidują daty premiery jakiegoś urządzenia, później dokonując nieznacznych korekt bliżej danego terminu. Dopóki Apple oficjalnie nie potwierdzi daty, powyższą informację należy traktować jedynie jako plotkę.

O samym telefonie wiadomo niestety dość niewiele. Podobno ma nie posiadać złącza 3,5 mm jack i być nieznacznym uaktualnieniem aktualnie oferowanych modeli. Z tego właśnie powodu w sieci pojawiają się komentarze, że nowy telefon będzie ewolucją obecnego modelu i dlatego będzie się nazywał Apple iPhone 6SE.

Źródło: Chip.pl

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)