iPhone 3GS - problemy z przegrzewaniem?

iPhone 3GS - problemy z przegrzewaniem?27.06.2009 17:30
iPhone 3GS - problemy z przegrzewaniem?
Źródło zdjęć: © IDG.pl

Z wielu źródeł docierają do nas niepokojące informacje o problemach z bardzo szybkim przegrzewaniem się najnowszego iPhone 3GS od Apple.

Francuski serwis Nowhereelse.com jako pierwszy zaprezentował białego iPhone 3GS, którego tylna obudowała posiada wyraźnie czerwone zabarwienie. Właściciel urządzenia twierdzi, że kolor ten jest skutkiem przegrania się smartfona, który bardzo trudno znosił uruchomienie GPS w bezprzewodowej sieci 3G. Wiadomość, choć dość nieprawdopodobna, została szybko powtórzona na serwisach takich jak Gizmodo czy Engadget.

Raportem zainteresowała się nasza przyjaciółka i jednocześnie jedna z posiadaczek iPhone 3GS z amerykańskiego wydania magazynu PC World, Melissa J. Perenson. Perenson zaznaczyła, że w podczas korzystania z iPhone 3GS zauważyła problemy z temperaturą urządzenia podobne do tych, które miały miejsce w przypadku iPhone 3G. Autorka jest zdziwiona problemem ponieważ Apple zapewniało, że problematyczne komponenty z poprzedniej wersji urządzania zostały wymienione.

288771837243242643
Źródło zdjęć: © (fot. IDG.pl)

Perenson potwierdza, że zdarzyło jej się napotkać podobny problem z iPhone 3GS. Niedawno podczas podróży pociągiem podłączyła urządzenie do gniazdka oraz sieci Wi-Fi i po pewnym czasie zauważyła, że smartfon stał się bardzo gorący - z obu stron. Autorka dodaje, że nie spotkała się ze zmianą koloru urządzenia, ale jej model jest czarny co utrudniałoby zauważenie innej barwy.

Apple nie wydało jeszcze żadnego oświadczenia w związku z doniesieniami.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)