Aplikacja Euroinformer pomoże kibicom na Euro 2012

Aplikacja Euroinformer pomoże kibicom na Euro 2012

Aplikacja Euroinformer pomoże kibicom na Euro 2012
09.05.2012 10:52, aktualizacja: 09.05.2012 11:54

Euro Informer to nowa aplikacja na telefony komórkowe stworzona przez firmę Mobillasoft, która pozwoli wszystkim kibicom na szybkie i łatwe uzyskanie informacji potrzebnych do sprawnego poruszania się po mieście.

Obraz

Jak szacują naukowcy z Uniwersytetu Łódzkiego i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie w specjalnym raporcie IMPACT, w czerwcu 2012 r. Polskę odwiedzi ponad 800 tysięcy kibiców z zagranicy. Twórcy Euro Informera postanowili wyjść naprzeciw potrzebom fanów piłki nożnej. Euro Informer działa na systemach operacyjnych Google Android i Apple iOS.

Jedną z kluczowych funkcji aplikacji jest samo aktualizująca się nawigacja, która pomoże określić lokalizację telefonu i znaleźć najwygodniejszy sposób przemieszczania się pomiędzy poszczególnymi punktami miasta. Aplikacja zawiera również bazę muzeów, restauracji czy barów. Użytkownicy Euro Informera codziennie otrzymywać będą na swój telefon lub tablet garść najnowszych wiadomości dotyczących mistrzostw. Wśród nich będą m.in. wyniki meczów, składy drużyn i komentarze ekspertów.

Aplikacja, jakkolwiek przygotowana specjalnie z myślą o EURO 2012. posłużyć może także zwykłym turystom odwiedzającym Polskę i Ukrainę. Euro Informer w wygodny sposób gromadzi w jednym miejscu komplet informacji użytecznych dla podróżujących. Wśród nich, oprócz doniesień ze świata sportu znajdą się wiadomości lokalne i kulturalne. Turyści znajdą tam także ciekawostki na temat zabytków oraz dane na temat noclegów czy restauracji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)