Taryfikator Mandatów 2012 - przydatna aplikacja na smartfona

Taryfikator Mandatów 2012 - przydatna aplikacja na smartfona
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

20.07.2012 13:00, aktual.: 20.07.2012 13:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czy należysz do grona kierowców, którzy mają w zwyczaju przekraczanie prędkości, a potem tłumaczenie się przed radarowymi, że „to tylko 5 km/h za dużo”? Czy zastanawiałeś się, ile punktów otrzymasz za złe parkowanie, rozmowę przez telefon bez zestawu słuchawkowego czy przejeżdżanie na wczesnym czerwonym? Teraz możesz to sprawdzić – bez konieczności drukowania listy możliwych przewinień i zakupu kodeksu drogowego wraz z częstymi aktualizacjami. Wystarczy, że pobierzesz bezpłatną aplikację na Androida – Taryfikator Mandatów 2012. Dzięki niej możesz sprawdzić, ile będzie Cię kosztowało dane wykroczenie i jakie będą tego konsekwencje – zarówno finansowe, jak i w wielu przypadkach – niestety prawne.

Aplikacja jest bardzo czytelna, została bowiem podzielona na zakładki –. informacje, prędkość, alkohol, katalog. W każdej z nich znajdziesz krótką charakterystykę zdarzenia, a także kwotę mandatu i ilość punktów karnych. W przypadku wyprzedzania, prędkości i alkoholu możesz, wpisując dowolne parametry dowiedzieć się ile np. będzię cię kosztować – zarówno punktów karnych jak i złotówek – przekroczenie o 20, 30, 50 km/h prędkości dozwolonej w terenie zabudowanym, a na jak długo możesz zostać pozbawionym wolności jadąc pod wpływem określonej ilości alkoholu.

Z kolei w zakładce katalog znajdziesz wszystkie wykroczenia podzielone na kategorie. Taryfikator Mandatów jest rozbudowaną aplikacją, a mimo to bardzo czytelną. Dzięki niej zobaczysz, ile będzie cię kosztować nieprzepisowa jazda. Warto ją mieć, tak na wszelki wypadek.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)