Sony zaprezentuje PlayStation 4 w 2012 roku?

Sony zaprezentuje PlayStation 4 w 2012 roku?

Sony zaprezentuje PlayStation 4 w 2012 roku?
Źródło zdjęć: © CHIP
27.06.2011 11:59

Nintendo wprowadzi na rynek nowa konsolę Wii U lada moment, a konkretniej już w przyszłym roku. Co na to Sony i Microsoft? PlayStation 4 ma ponoć zostać pokazane już w 2012 roku!

Jeden z „czołowych deweloperów”, który życzy sobie pozostać anonimowy, przepowiada prezentację PS4 już na 201. rok. Warto pamiętać, że zaprezentowanie nowego urządzenia nie oznacza rynkowej premiery: PlayStation 3 zostało zademonstrowane rok przed datą wejścia do sprzedaży.

Obraz
© (fot. CHIP) Czy tak będzie wyglądała nowa konsola Sony?

Michael Patcher z Wedbush Securitites uważa jednak, że konsole nie pojawią się przed 201. roku i nie zostaną zademonstrowane przed 2013 rokiem. Jak argumentuje, Wii U nie wywołuje żadnej presji, bo to ono nadrabia zaległości, a reszta graczy chce najpierw sprawdzić, czy integracja tabletu z konsolą, zaprezentowana przez Nintendo, ma sens.

Z kolei David Cole z DFC Intelligence uważa, że PlayStation 3 jest teraz głównym priorytetem dla Sony, a przedwczesne zaprezentowanie PS4. może oznaczać duże straty finansowe, bowiem obecna konsola wciąż ma olbrzymi potencjał jeśli chodzi o możliwości zarabiania pieniędzy.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Najlepszy odtwarzacz multimedialny dla Ciebie to..."

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)