Zrób zdjęcie i jedź na Wyspy Zielonego Przylądka

Zrób zdjęcie i jedź na Wyspy Zielonego Przylądka08.08.2008 09:55
Zrób zdjęcie i jedź na Wyspy Zielonego Przylądka

Fujifilm Polska i Maks Podglądacz zapraszają na kolejną edycję
konkursu "Podgladaj i wygrywaj". Już można umieszczać prace.

W konkursie każdy może wygrać. Liczy się wyczucie chwili i umiejętność uchwycenia ciekawej sytuacji czy emocji. Zrobione zdjęcia wystarczy umieścić na stronie i walczyć o głosy internautów. Na najlepszych czekają wycieczki na egzotyczne Wyspy Zielonego Przylądka, profesjonalne aparaty Fujifilm oraz markowa odzież. I najważniejsze - o wygranej decydują sami uczestnicy zabawy.
* Kto wygrywa?*
Wygrywają autorzy zdjęć, które w poszczególnych kategoriach zdobyły największą ilość głosów internautów. Kategorie zdjęć to: Natura, Zbliżenia, Moje miasto, Emocje, Lans, Rodzina. Każdy uczestnik może wgrać tylko jedno zdjęcie w danej kategorii w danym miesiącu.

Jakie nagrody?
Nagrody miesiąca, którymi są:
· 60 bluz i koszulek marki Slower
· 30 voucherów na wywołanie zdjęć o wartości 100 -50 zł.

W klasyfikacji generalnej:
· 6 wycieczek na Wyspy Zielonego Przylądka – dla autorów zdjęć z największą ilością głosów w danej kategorii wykonanych aparatami Fujifilm Finepix.
· 6 najnowszych aparatów Fujifilm: S100fs, F100fd, S1000fd, S5800, Z20fd, J50 - dla autorów zdjęć z największą ilością głosów w danej kategorii

Kto może wziąć udział w konkursie?
Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, zarejestrowanych użytkowników strony Maksa. Jeżeli nie masz jeszcze swojego konta, załóż je tutaj

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)