Zrób zdjęcie i jedź na Wyspy Zielonego Przylądka

Zrób zdjęcie i jedź na Wyspy Zielonego Przylądka

08.08.2008 09:55, aktual.: 08.08.2008 11:09

Fujifilm Polska i Maks Podglądacz zapraszają na kolejną edycję
konkursu "Podgladaj i wygrywaj". Już można umieszczać prace.

W konkursie każdy może wygrać. Liczy się wyczucie chwili i umiejętność uchwycenia ciekawej sytuacji czy emocji. Zrobione zdjęcia wystarczy umieścić na stronie i walczyć o głosy internautów. Na najlepszych czekają wycieczki na egzotyczne Wyspy Zielonego Przylądka, profesjonalne aparaty Fujifilm oraz markowa odzież. I najważniejsze - o wygranej decydują sami uczestnicy zabawy.
* Kto wygrywa?*
Wygrywają autorzy zdjęć, które w poszczególnych kategoriach zdobyły największą ilość głosów internautów. Kategorie zdjęć to: Natura, Zbliżenia, Moje miasto, Emocje, Lans, Rodzina. Każdy uczestnik może wgrać tylko jedno zdjęcie w danej kategorii w danym miesiącu.

Jakie nagrody?
Nagrody miesiąca, którymi są:
· 60 bluz i koszulek marki Slower
· 30 voucherów na wywołanie zdjęć o wartości 100 -50 zł.

W klasyfikacji generalnej:
· 6 wycieczek na Wyspy Zielonego Przylądka – dla autorów zdjęć z największą ilością głosów w danej kategorii wykonanych aparatami Fujifilm Finepix.
· 6 najnowszych aparatów Fujifilm: S100fs, F100fd, S1000fd, S5800, Z20fd, J50 - dla autorów zdjęć z największą ilością głosów w danej kategorii

Kto może wziąć udział w konkursie?
Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, zarejestrowanych użytkowników strony Maksa. Jeżeli nie masz jeszcze swojego konta, załóż je tutaj

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)