Wskaźnik pocałunków - nie daj plamy!

Wskaźnik pocałunków - nie daj plamy!
Źródło zdjęć: © urbanoutfitters.com

24.01.2009 10:36, aktual.: 24.01.2009 10:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dbanie o właściwą higienę jamy ustnej to jedna z najważniejszych rzeczy dla naszego zdrowia. Może być kluczem do zapewnienia sobie zdrowego uśmiechu. Czasem jesteśmy w sytuacjach...

Dbanie o właściwą higienę jamy ustnej to jedna z najważniejszych rzeczy dla naszego zdrowia. Może być kluczem do zapewnienia sobie zdrowego uśmiechu. Czasem jesteśmy w sytuacjach, w których tradycyjne środki do higieny jamy ustnej są niedostępne, np. w pociągu, samolocie, w pracy itd. Możemy wtedy sięgnąć po rozmaite odświeżacze oddechu, gumy do żucia, cukierki itp. Jeśli mamy problem z tym, kiedy powinniśmy ich użyć pomóc nam może wskaźnik pocałunków - _ The Kiss-o-Meter _.

Jest to podręczny gadżet, dzięki któremu sprawdzimy świeżość naszego oddechu. Z pewnością może on przydać się na randkach. Urządzenie jest niewielkich rozmiarów (zaledwie 4,5 cm x 1,9 cm), co pozwoli dyskretnie z niego korzystać. Posiada pięciostopniową skalę, w której oceniany jest stan naszego oddechu –. „pocałuj mnie”, „dopuszczalny”, „być może”, „ryzykowny” oraz „nigdy”. Po przeprowadzonym „badaniu” zapala się odpowiednia dioda.

Co prawda do walentynek pozostało jeszcze trochę czasu, ale osoby mające problemy z utrzymaniem właściwej higieny jamy ustnej już dziś mogą zastanowić się nad zakupem _ The Kiss-o-Meter _. Gadżet dostępny jest w cenie 30 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)