Szczoteczka z budzikiem - nie wyłączy alarmu, póki nie zaczniesz myć zębów!

Szczoteczka z budzikiem - nie wyłączy alarmu, póki nie zaczniesz myć zębów!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

08.07.2013 14:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Poranne wstawanie wielu osobom przychodzi z trudem. Nie pomaga w tym większość obecnie stosowanych budzików, które posiadają wbudowaną opcję "drzemki", dzięki której można przesunąć moment wstawania o dodatkowe 5 czy 10 minut. Bardziej stanowczo działa Wayki - budzik, który nie przestanie brzęczeć, dopóki nie udasz się do łazienki i nie zaczniesz myć zębów!

Urządzenie składa się z dwóch elementów. Górną część, ze szczoteczką, zostawiamy w przy zlewie, natomiast dolną - zawierająca właściwy budzik - zabieramy ze sobą do sypialni. Kiedy nadejdzie ranek i włączy się alarm, musimy wstać i udać się do łazienki w celu połączenia obu części. Dopiero wtedy urządzenie umilknie.

Zresztą to nie wszystko. Wayki odliczy czas, jaki powinniśmy poświęcić na prawidłowe umycie zębów i dokładnie tyle będzie działać po wyłączeniu alarmu - nie ma możliwości wcześniejszego zakończenia pracy. Z jednej strony tego typu urządzenie zdaje się być wyjątkowo irytujące, z drugiej jednak może faktycznie pomóc w bardziej zdecydowanym podnoszeniu się z łóżka - a przy okazji zadba o właściwą higienę jamy ustnej.

Niestety, na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy dokładnie urządzenie zadebiutuje na rynku. Znana jest natomiast cena - około 600 złotych.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)