Withings Pulse – monitor aktywności i snu

Withings Pulse – monitor aktywności i snu

Withings Pulse – monitor aktywności i snu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
20.09.2013 09:32

Withings Pulse mierzy liczbę postawionych kroków, liczbę postawionych kroków podczas drogi pod górę (nie tylko podczas wchodzenia po schodach), przebyty dystans oraz spalone kalorie.

Dodatkowo, w trakcie treningu, możliwe jest ustawienie pomiaru dystansu oraz czasu, który użytkownik rzeczywiście poświęcił na pokonanie danego odcinka. To niezwykle przydatna funkcja na przykład dla osób, które trenują biegi długodystansowe. Monitor ma również funkcję pomiaru tętna w czasie rzeczywistym. Wystarczy przyłożyć palec do tylnej części obudowy i odczekać kilka sekund, aby otrzymać dokładny wynik.

Pulse to również monitor snu. Wystarczy umieścić go w opasce, którą zakłada się na noc, by rano móc sprawdzić ile czasu się spało, dowiedzieć się, jaka jest zależność między płytkim a głębokim snem i w końcu –. uzyskać informacje dotyczące jego jakości. Withings Pulse synchronizuje się bezprzewodowo z urządzeniami mobilnymi z systemami Android i iOS. Dodatkowo, monitor aktywności współpracuje z ponad setką aplikacji fitnesowych, pozwalając swoim użytkownikom na pełną kontrolę tego, co jedzą i jak ćwiczą.

Wbudowana funkcja ustawiania dziennych celów to dodatkowy argument dla wszystkich, którym czasem brakuje motywacji. A jeśli chce się zobaczyć swoje postępy z ostatnich 1. dni, należy przesunąć palcem po ekranie Pulse’a.

Oficjalne wydanie internetowe: www.geektoys.pl

Źródło artykułu:geektoys.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)