Bodyclock Sunray - łatwe pobudki jesienią i zimą

Bodyclock Sunray - łatwe pobudki jesienią i zimą
Źródło zdjęć: © SunCity

22.10.2009 14:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

SunCity, wyłączny dystrybutor Lumie na polskim rynku, oferuje symulator świtu Bodyclock Sunray, który imituje wschód słońca poprzez stopniowe naświetlanie sypialni w czasie, gdy użytkownik wciąż jeszcze pogrążony jest we śnie. Coraz mocniejsze światło osiąga punkt kulminacyjny w momencie, w którym odzywa się alarm

SunCity oferuje symulator świtu Bodyclock Sunray, który imituje wschód słońca poprzez stopniowe naświetlanie sypialni w czasie, gdy użytkownik wciąż jeszcze pogrążony jest we śnie. Coraz mocniejsze światło osiąga punkt kulminacyjny w momencie, w którym odzywa się alarm.

Symulator zaczyna rozświetlać sypialnię na pół godziny przed czasem pobudki. Proces ten prowadzi do obniżenia poziomu melatoniny w organizmie. Dzięki temu pobudki w ciemne, zimowe poranki nie stanowią już tak przykrego doznania, jak uprzednio. Symulatory świtu wpływają na poprawę nastroju, produktywności oraz jakości snu. Dodatkową funkcją jest półgodzinna sekwencja zachodu słońca, która ułatwia zasypianie dzieciom.

Obraz
© (fot. SunCity)

Producentem Bodyclock Sunray jest Lumie - czołowy europejski dostawca tego typu urządzeń z centralą w Cambridge (Wielka Brytania). W ofercie SunCity znajdują się także inne symulatory świtu tej marki: Classic, Elite oraz Advanced. Symulatory świtu polecane są nie tylko osobom dorosłym. Łagodnymi pobudkami w ciemne, zimowe poranki mogą cieszyć się również dzieci. Dystrybutorem Bodyclock Sunray w Polsce jest SunCity. Cena brutto tego modelu na polskim rynku wynosi 49. zł.

Podstawowe funkcje oraz dane techniczne Bodyclock Sunray

- sekwencja wschodu słońca rozpoczyna się na 30 minut przed czasem pobudki,
- półgodzinna sekwencja zachodu słońca, która ułatwia zasypianie dzieciom,
- funkcja nocnej lampki,
- wbudowany cyfrowy wyświetlacz,
- pobór mocy: 60 W,
- zasilanie: 220-240 V,
- rozmiary: 18x14x18 cm.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)