70‑calowy, autonomiczny monitor z dostępem do internetu

70-calowy, autonomiczny monitor z dostępem do internetu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

01.09.2015 13:24, aktual.: 01.09.2015 14:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma iiyama wprowadziła do swojej oferty nowy, 70-calowy monitor dotykowy wyróżniający
się dodatkowym oprogramowaniem. Umożliwia ono tworzenie i dołączanie notatek
do treści multimedialnych odtwarzanych z nośnika USB lub wewnętrznej pamięci samego wyświetlacza, oraz przeglądanie Internetu. Monitor TH7067MIS-B1AG jest całkowicie autonomiczny – odtworzy prezentacje, slajdy, zdjęcia czy filmy w każdym z popularnych formatów bez konieczności podłączenia go do komputera PC czy innego urządzenia.

Panel sprawdzi się wszędzie tam, gdzie szczególne znaczenie mają czytelna treść oraz błyskawiczna i intuicyjna obsługa dotykiem. Dzięki wykorzystaniu matrycy ASV o przekątnej 69,5”. (176,6 cm) o natywnej rozdzielczości Full HD, treści wyświetlane na ekranie są bardzo widoczne także z większej odległości. Wykorzystana w monitorze powłoka antyrefleksyjna ma za zadanie minimalizować problem załamywania się światła na powierzchni ekranu i dodatkowo zabezpiecza go przed zabrudzeniami i zarysowaniami. Technologia obsługi dotykowej z 10 punktami, wykorzystuje fale podczerwone, co oznacza, że do zarejestrowania dotyku nie jest konieczne wywieranie nacisku na powłokę ekranu. Panel rozpozna dotyk wykonany zarówno ręką, jak i rysikiem.

Dzięki funkcji PiP (Picture in Picture), iiyama TH7067MIS-B1AG może jednocześnie wyświetlać dwa obrazy pochodzące z różnych źródeł sygnału (np. widok pulpitu oraz obraz z kamery). Dzięki zastosowaniu standardu montażu VESA DDC2B™. (uchwyt montażowy w zestawie z monitorem) oraz szeregu wejść i wyjść: 3x VGA, AV (mini jack), DVI-D, 3xHDMI, w tym 1x HDMI ze wsparciem łączności MHL oraz 3x mini jack audio, nowy monitor może znaleźć wiele zastosowań.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)