Poduszki Sleep Yoga poprawią jakość naszego snu

Poduszki Sleep Yoga poprawią jakość naszego snu

Poduszki Sleep Yoga poprawią jakość naszego snu
Źródło zdjęć: © kickstarter.com
09.06.2015 14:07

Czy zdarza wam się obudzić zmęczonym po przespanej nocy? Brak snu lub jego niewystarczająca ilość sprawiają, że stajemy się sfrustrowani, jesteśmy gorszymi pracownikami, mamy słabsze wyniki w nauce.

Odpowiednia ilość snu, jak i również wyspanie się jest bardzo ważne dla naszego organizmu i jest gwarancją lepszego samopoczucia. Dlatego też powinniśmy zadbać o to, aby nasz sen był spokojny i odpowiednio długi. Nie każdy jednak z nas wie, jak ważna jest postura naszego ciała podczas spania. Poduszki firmy Sleep Yoga pozwolą nam ją utrzymać w prawidłowej pozycji.

Obraz
© (fot. kickstarter.com)

W zestawie znajdziemy cztery różnej wielkości poduszki, których celem jest zapewnienie odpowiedniego ułożenia ciała podczas snu. Każda z nich stabilizuje inną część ciała: wspiera szyję i kark, barki oraz ramiona. Poduszki Sleep Yoga zostały wykonane z materiałów importowanych z Danii. Pokrycie stanowi 5. – procentową domieszkę bawełny, natomiast pozostałe 50 procent – lyocell, który jest wytwarzany z celulozy drzewnej. Dlatego też materiał jest hypoalergiczny, miękki oraz odporny na zagniecenia. Poduszki można bez problemu prać w pralkach automatycznych.
Produkt trafi do sprzedaży już w sierpniu 201. roku.

Źródło: kickstarter/WP

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)