Poduszki Sleep Yoga poprawią jakość naszego snu

Poduszki Sleep Yoga poprawią jakość naszego snu
Źródło zdjęć: © kickstarter.com

09.06.2015 14:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czy zdarza wam się obudzić zmęczonym po przespanej nocy? Brak snu lub jego niewystarczająca ilość sprawiają, że stajemy się sfrustrowani, jesteśmy gorszymi pracownikami, mamy słabsze wyniki w nauce.

Odpowiednia ilość snu, jak i również wyspanie się jest bardzo ważne dla naszego organizmu i jest gwarancją lepszego samopoczucia. Dlatego też powinniśmy zadbać o to, aby nasz sen był spokojny i odpowiednio długi. Nie każdy jednak z nas wie, jak ważna jest postura naszego ciała podczas spania. Poduszki firmy Sleep Yoga pozwolą nam ją utrzymać w prawidłowej pozycji.

Obraz
© (fot. kickstarter.com)

W zestawie znajdziemy cztery różnej wielkości poduszki, których celem jest zapewnienie odpowiedniego ułożenia ciała podczas snu. Każda z nich stabilizuje inną część ciała: wspiera szyję i kark, barki oraz ramiona. Poduszki Sleep Yoga zostały wykonane z materiałów importowanych z Danii. Pokrycie stanowi 5. – procentową domieszkę bawełny, natomiast pozostałe 50 procent – lyocell, który jest wytwarzany z celulozy drzewnej. Dlatego też materiał jest hypoalergiczny, miękki oraz odporny na zagniecenia. Poduszki można bez problemu prać w pralkach automatycznych.
Produkt trafi do sprzedaży już w sierpniu 201. roku.

Źródło: kickstarter/WP

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)