Electrolux oczyści dywan i ... umysł

Electrolux oczyści dywan i ... umysł

Electrolux oczyści dywan i ... umysł
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
27.05.2013 10:27

UltraSilencer Clean Your Mind to najnowszy odkurzacz od firmy Electrolux, który pomoże ci osiągnąć Zen w trakcie sprzątania.

Odkurzanie, czy bardziej ogólnie: sprzątanie może być formą medytacji. Kto z was chociaż raz nie odpłynął myślami w nieznane, podczas weekendowych porządków? Monotonny dźwięk niektórych modeli odkurzaczy jest w stanie ułatwić wejście w ten stan. Od tego zaczął Electrolux projektując model Ultrasilencer: Clean Your Mind.

Bez wątpienia jest to jedno z lepszych zagrań marketingowych. Electrolux stworzył odkurzacz, który prawie bez pytania o zdanie wprowadzi nas w stan medytacji. Program medytacyjny opracowany został przez eksperta w tej dziedzinie: dr Gunillę Lönnberg.

Ultrasilencer reklamowany jest jako najcichszy odkurzacz na świecie - dzięki tej zalecie, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby podczas odkurzania odpalić sobie muzykę, stworzoną w 10. procentach z nagranych próbek odkurzacza Electroluxa i udostępnioną, jak przystało w 2013 roku, na iTunes, serwisie SoundCloud i Spotify. Szkoda, że producent zdecydował się na wersję z "lektorem", którego medytacyjne wskazówki wydają się być nieco irytujące.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Ten człowiek prawie zniszczył Internet

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)