Wilczy świat IT z Wolves Dev

Wilczy świat IT z Wolves Dev
Źródło zdjęć: © materiały partnera | materiały partnera

30.03.2016 16:15, aktual.: 30.03.2016 22:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rozwiń swoją karierę w IT. Już 12-13 kwietnia 2016 w Warszawie weź udział w bezpłatnej konferencji dla programistów Wolves Dev promującej innowacje, startupy i networking. Poznaj przyszłych pracodawców i dołącz do najlepszych międzynarodowych zespołów IT i startupów.

Rozwiń swoją karierę w IT. Już 12-13 kwietnia 2016 w Warszawie weź udział w bezpłatnej konferencji dla programistów *Wolves Dev *promującej innowacje, startupy i networking. Poznaj przyszłych pracodawców i dołącz do najlepszych międzynarodowych zespołów IT i startupów.

Wilki w natarciu

Rynek nowych technologii ma szczególny charakter. To jeden z niewielu sektorów, w których panuje stale rosnące zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowanych pracowników. Firmy IT i specjaliści od employer brandingu prześcigają się w kreatywnych sposobach na ściągnięcie do swoich zespołów jak najlepszych programistów i developerów. Z pomocą przychodzą organizatorzy trzeciej już edycji Wolves Summit – międzynarodowej konferencji dla startupów, inwestorów i przedstawicieli korporacji, na której pojawi się ponad 3000 uczestników. Wolves Dev to oddzielna część konferencji Wolves Summit skupiająca pasjonatów nowych technologii, firmy IT oraz setki programistów i developerów.

_ – Rekrutacje pracowników IT wymagają czasu i pieniędzy, przy czym często to czas odgrywa największą rolę. Podczas Wolves Dev setki programistów mogą znaleźć firmy, z którymi podejmą współpracę, w zaledwie 2 dni _ – tłumaczy Barbara Piasek, współzałożycielka Wolves Summit.

Aktywuj swoją karierę

Konferencja Wolves Dev jest wydarzeniem, które eksperci, programiści i pasjonaci nowych technologii powinni mieć wyraźnie zaznaczone w kalendarzach. To nie tylko szansa na zrekrutowanie się do szybko rosnących startupów i firm IT, ale również okazja do networkingu. Aktywności te pozwalają na poznanie dużej liczby osób w krótkim czasie. Organizatorzy Wolves Dev pomagają w umawianiu bezpośrednich spotkań 1:1 pomiędzy uczestnikami jeszcze przed rozpoczęciem konferencji, więc nawet osoby networkujące po raz pierwszy łatwo się odnajdą. Oprócz spotkań z 1000 programistów przewidziane są serie prelekcji i warsztatów ekspertów branży IT z Polski i zagranicy. Obecni na konferencji uczestnicy poznają najnowsze informacje m.in. z obszaru rozwoju oprogramowania czy mikroserwisów. To doskonała szansa na wymianę poglądów i doświadczeń z innymi oraz szybkie nawiązanie stałej współpracy na szczeblu zawodowym.

Szczegółowy harmonogram konferencji dostępny jest na stronie. Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak liczba uczestników ograniczona. Dołącz już teraz.

Źródło artykułu:Artykuł sponsorowany
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)