Inno3D prezentuje GeForce'a z chłodzeniem DHT

Inno3D prezentuje GeForce'a z chłodzeniem DHT
Źródło zdjęć: © Inno3d

23.09.2008 14:30, aktual.: 23.09.2008 15:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Inno3D, producent akceleratorów grafiki, bazujących zarówno na chipach AMD, jak i NVidii miesiąc temu zaprezentowała model urządzenia wyposażonego w chłodzenie DHT ( Direct Heatpipe Touch ) zbudowane na układzie ATI Radeon. Koncern nie chcąc dyskryminować kart z rodziny GeForce dodał do oferty nową kartę grafiki NVidii, także wyposażoną w innowacyjny system schładzania.

Firma Inno3D, producent akceleratorów grafiki, bazujących zarówno na chipach AMD, jak i NVidii miesiąc temu zaprezentowała model urządzenia wyposażonego w chłodzenie DHT (Direct Heatpipe Touch) zbudowane na układzie ATI Radeon. Koncern nie chcąc dyskryminować kart z rodziny GeForce dodał do oferty nową kartę grafiki NVidii, także wyposażoną w innowacyjny system schładzania.

Nowy model GeForce'a 9800 GTX+ posiada 4-fazowe zasilanie i wyposażony jest w 512 MB dedykowanej pamięci wideo GDDR3 taktowanej zegarem 2200 MHz. Rdzeń układu pracuje z częstotliwością 738 MHz, natomiast shadery 1836 MHz.

Obraz
© (fot. Inno3d)

Rozbudowane, dwuslotowe chłodzenie DHT, bazujące na rurkach cieplnych jest wystarczające nawet podczas mocnego podkręcania karty graficznej. Informacja ta powinna ucieszyć wszystkich fanów OC, którzy decydując się na zakup urządzenia firmy Inno3D nie będą zmuszeni do kolejnych wydatków na zmianę systemu schładzającego.

Karta obsługuje biblioteki DirectX 10 oraz OpenGL 3.0 oraz wspiera technologie triple-SLI oraz PCI-Express 2.0. Grafika wyposażona została w dwa złącza cyfrowe DVI.

Firma Inno3D nie podała ceny nowego urządzenia.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)