Vista Service Pack 2 później niż przypuszczano?

Vista Service Pack 2 później niż przypuszczano?

Vista Service Pack 2 później niż przypuszczano?
21.01.2009 22:32, aktualizacja: 22.01.2009 09:47

Dziennikarze serwisu TechARP.com donoszą, że Windows Vista Service Pack 2 ukaże się później niż pierwotnie zakładano. Na witrynie nie znalazły się jednak żadne przekonujące dowody popierające tą tezę. Faktem jest jednak, że już kilkakrotnie w przeszłości na stronie pojawiały się trafne przewidywania dotyczące premier kolejnych uaktualnień wydawanych dla systemu Windows.

Dziennikarze serwisu TechARP spekulują, że wersja Release Candidate SP2 dla systemu Windows Vista pojawi się w marcu (to jest miesiąc później niż pierwotnie zakładano). Następnie (na początku maja), Microsoft ma zacząć rozprowadzać Service Packa oznaczonego numerem 2 na wersjach OEM swojego systemu (te dostępne będą w sprzedaży detalicznej). Dopiero potem uaktualnienie pojawi się w Sieci.

Jak długo użytkownicy będą musieli czekać pomiędzy ukazaniem się poprawki na OEMowych wersjach systemu a udostępnieniem jej w Internecie? Tego na razie niewiadomo. Przypomnijmy, że w przypadku SP3 do Windows XP było to zaledwie dwa tygodnie. Przy SP1 dla Windows Vista trzeba było czekać aż półtora miesiąca.

TechARP.com przewiduje, że Service Pack 2 dla systemu Windows Vista możliwy będzie do ściągnięcia z Sieci na przełomie maja i czerwca.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)