Service Pack 1 RTM do Visty - już w najbliższy wtorek

Service Pack 1 RTM do Visty - już w najbliższy wtorek

Service Pack 1 RTM do Visty - już w najbliższy wtorek
Źródło zdjęć: © IDG
16.03.2008 20:00, aktualizacja: 17.03.2008 08:48

Zgodnie z nieoficjalnymi - ale dość dobrze potwierdzonymi - danymi, SP1 do Visty na witrynie Windows Update pojawi się już we wtorek. System Windows Vista ze zintegrowanym pakietem łat i poprawek wejdzie oficjalnie do sprzedaży następnego dnia, czyli w środę.

Pakiet Service Pack 1 w wersji ostatecznej ( RTM ) pojawi się na witrynie Windows Update. Nie będzie wymagał żadnych nieczystych sztuczek - http://bigo.pcworld.pl/news/140143.html z Rejestrem, zmusi natomiast internautów do pobrania od 65 do 535 MB danych - systemu nie warto więc aktualizować przy połączeniu, w którym mierzona jest ilość przesłanych informacji.

Problemy ze sterownikami, które w wyjątkowych okolicznościach użytkowników powodowały awarię systemu i utratę danych - http://www.pcworld.pl/news/141079.html, nie zostały rozwiązane. Microsoftowi nie udało się wykryć błędnych driverów.

W momencie wejścia Visty SP1 na rynek, zaczną też obowiązywać nowe, niższe ceny systemu, o których informowaliśmy - http://www.pcworld.pl/news/142045.html na początku miesiąca:

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)