Użytkownicy bojkotują Naszą-Klasę

Użytkownicy bojkotują Naszą-Klasę

Użytkownicy bojkotują Naszą-Klasę
Źródło zdjęć: © nasza-klasa
21.04.2009 14:55, aktualizacja: 21.04.2009 15:26

Użytkownicy w ramach protestu przeciwko nowej funkcjonalności - ocenianie zdjęć - bojkotują portal Nasza-Klasa - podały Wirtualnemedia.pl.

W ramach prowadzonego bojkotu i protestu na coraz większej ilości profili pojawia się żałobna bajka o poniższej treści:

_ „Bajka o Naszej Klasie… Daaaawno, dawno temu była sobie Nasza Klasa… Przyjemny portal, w którym można było odnaleźć swoją klasę, zrobić swój profil i wstawić zdjęcia, aby znajomi mogli cię rozpoznać… Jednak któregoś dnia komuś odbiła szajba i zaczął robić z tego fajnego portalu żywą kopię strony internetowej fotka.pl. Zaczynało się niewinnie: od prezentów, które można było dać komuś za kasę. Jednak nikt nie podejrzewał, że dojdzie tu do takiej tragedii… Niedawno ktoś sobie wymyślił tzw. „albumy” oraz ocenianie zdjęć… a co ma portal „Nasza-Klasa” do oceniania czyjegoś wyglądu!? Przykro mi, że ta bajka źle się skończyła… Może wreszcie ktoś zmądrzeje i zrozumie, że nie od takiej Naszej Klasy Polska się uzależniła. „ _

Obraz
© (fot. IDG)

Powyższy tekst ma formę zdjęcia, które umieszczane jest w galeriach użytkowników.

To dość szybka reakcja na zmianę, bo już po tygodniu Internauci zaczęli stanowczo wyrażać swój sprzeciw. Wprowadzone zmiany, a zatem nowy wygląd galerii, albumy oraz wspominane wcześniej ocenianie zdjęć zostały domyślnie włączone w profilach wszystkich użytkowników. Sporo osób krytykuje właśnie ocenianie zdjęć. Nie chcą kolejnej strony, na której ocenia się czyjeś zdjęcia, a zatem wygląd, szczególnie że Nasza-Klasa powstała do czegoś innego.

Nie jest to pierwszy przypadek bojkotu użytkowników stron społecznościowych. Z podobnymi akcjami Internautów musieli zmierzyć się tacy giganci jak Facebook czy MySpace.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1073)