Chcą zmienić Naszą-Klasę. Przyłączysz się?

Chcą zmienić Naszą-Klasę. Przyłączysz się?

Chcą zmienić Naszą-Klasę. Przyłączysz się?
Źródło zdjęć: © internetstandard.pl
28.09.2009 12:45, aktualizacja: 28.09.2009 13:08

W polskim Internecie pojawiła się strona sopnk.cba.pl, której autorzy nawołują do podpisywania się pod petycją na rzecz wprowadzenia kilku zmian w najpopularniejszym portalu społecznościowym w Polsce

W polskim Internecie pojawiła się strona stopnk.cba.pl, której autorzy nawołują do podpisywania się pod petycją na rzecz wprowadzenia kilku zmian w najpopularniejszym portalu społecznościowym w Polsce.

Do 25 października autorzy protestu będą zbierali podpisy pod petycją, która składa się z trzech postulatów. Autorzy żądają od administracji Naszej-Klasy:
1) możliwości wyłączenia śledzika w preferencjach,
2) zrezygnowania z funkcji oceniania zdjęć,

  1. dbania o zasady zdrowej konkurencji na rynku internetowym.

Argumenty przemawiające za wprowadzeniem powyższych zmian to brak prostej możliwości wyłączenia niedawno wprowadzonej usługi komunikacyjnej - śledzika. Obecnie, aby wyłączyć najnowszy produkt Naszej-Klasy konieczne jest edytowanie pliku ze stylami, co nie jest zadaniem prostym dla większości użytkowników. Autorzy protestu chcą również usunięcia opcji oceniania zdjęć podając jako argument fakt, że jest ona kopią rozwiązania stosowanego w serwisie fotka.pl.

Obraz
© (fot. internetstandard.pl)

Czy petycja będzie miała jakikolwiek wpływ na administratorów portalu społecznościowego okaże się prawdopodobnie w listopadzie. Na razie można składać podpisy pod omawianym apelem, na stronie stopnk.cba.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (549)