ThinkCentre A62, ekologiczna maszyna dla biznesu

ThinkCentre A62, ekologiczna maszyna dla biznesu

ThinkCentre A62, ekologiczna maszyna dla biznesu
29.10.2008 11:22, aktualizacja: 29.10.2008 12:33

Firma Lenovo wprowadziła na rynek serię nowych, przyjaznych
środowisku komputerów stacjonarnych ThinkCentre A62, w obudowach typu
desktop i tower

Firma Lenovo wprowadziła na rynek serię nowych, przyjaznych środowisku komputerów stacjonarnych ThinkCentre A62, w obudowach typu desktop i tower, przeznaczonych dla użytkowników biznesowych. Są to najbardziej stabilne i efektywne kosztowo rozwiązania komputerowe w historii marki ThinkCentre.

W skład wyposażenia komputerów ThinkCentre A62 wchodzą takie mechanizmy, jak np.: Dash 1.1, czyli uznany system do zdalnego zarządzania, a także funkcja Express Repair, dzięki której komputer potrafi błyskawicznie usunąć wiele usterek systemowych.

Obraz
© A62 w wersji tower i desktop (fot. Lenovo)

Komputery stacjonarne Lenovo ThinkCentre A62 oferują:
· Dash 1.1 – opcjonalne, atrakcyjne kosztowo i łatwe w obsłudze narzędzie, które umożliwia zdalne zarządzanie, uruchamianie, sprawdzanie
i aktualizowanie systemu.
· Technologie Lenovo ThinkVantage – kompleksowy zestaw programów użytkowych i administracyjnych, które obniżają całkowite koszty posiadania komputerów, a jednocześnie uwalniają personel IT od rutynowych zadań, dzięki czemu pracownicy mogą skupić się na istotniejszych zagadnieniach.
· Express Repair – rozwiązanie typu ThinkVantage, które potrafi w czasie poniżej trzech minut naprawić wiele usterek systemowych, nie naruszając danych ani aplikacji.
· Certyfikaty środowiskowe – komputer posiada certyfikat GREENGUARD, najwyższy, złoty certyfikat EPEAT oraz jest zgodny z normą ENERGY STAR 4.0. Opcjonalnie można w nim zastosować jedyną w branży „ekologiczną” klawiaturę, wykonaną w 35 procentach z przetworzonych materiałów pochodzących z produktów konsumenckich.
· Niższe koszty energii – model ThinkCentre A62 pobiera nawet o 40 procent mniej prądu niż starsze komputery z serii ThinkCentre. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu w wybranych modelach nowego procesora AMD – Athlon 2650e, który zużywa jedynie 15W energii.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)