Klawiatura dla prawdziwych "stukaczy"

Klawiatura dla prawdziwych "stukaczy"

Klawiatura dla prawdziwych "stukaczy"
Źródło zdjęć: © daskeyboard.com
20.07.2008 18:29, aktualizacja: 22.07.2008 20:14

Zastosowano w niej pozłacane, mechaniczne przełączniki mające ponoć zagwarantować podczas pisania niepowtarzalne wrażenia dotykowe i akustyczne...

Najlepsza klawiatura na Ziemi, koniec i kropka - pod takim sloganem reklamowym pojawiła się na rynku trzecia generacja klawiatury _ DAS Keyboard _. Zaprojektowana została z myślą o ludziach, którzy spędzają wiele godzin na pracy przed komputerem i cenią sobie komfort.

Klawiatura _ DAS Keyboard _ oferowana jest w dwóch wersjach - _ Professional _ oraz _ Ultimate _. Różnią się one tylko jednym szczegółem - wersja _ Ultimate _ pozbawiona jest jakichkolwiek oznaczeń na klawiszach. Może być to idealne urządzenie zarówno dla osób lubiących podkreślać wyższość swoich umiejętności w posługiwaniu się komputerami względem innych użytkowników, jak i dla tych, którzy dopiero chcę się nauczyć bezwzrokowego pisania na klawiaturze.

W klawiaturze zastosowano zaprojektowane przez niemieckich inżynierów pozłacane, mechaniczne przełączniki mające ponoć zagwarantować podczas pisania niepowtarzalne wrażenia dotykowe i akustyczne. Dodatkowo została ona wyposażona w dwuportowy hub USB 2.0. dzięki któremu możliwe jest wygodne podłączanie przenośnych pamięci i urządzeń multimedialnych, kabel USB o długości 2 m do połączenia z komputerem oraz niebieskie diody LED. Klawiatura waży 1,2 kg, a jej wymiary to 45,7 cm x 16,5 cm x 2,5 cm.

DAS Keyboard współpracuje z systemami operacyjnymi _ Linux _, _ Mac OS _ oraz _ Windows _ i do działania nie potrzebuje instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania. Ciekawostką jest funkcja _ n-key rollover _ pozwalająca na jednoczesne przyciśnięcie do 1. klawiszy. Z pewnością docenią ją gracze oraz osoby zawodowo zajmujące się przepisywaniem tekstów.

Cena: _ 129 dolarów _.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)