SkrecCos.pl inspiruje do tworzenia wideo

SkrecCos.pl inspiruje do tworzenia wideo

13.08.2009 11:00, aktual.: 13.08.2009 12:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

SkrecCos.pl to witryna nowego projektu, który we wrześniu zadebiutuje w 4fun.tv. Jego celem jest inspirowanie do kręcenia własnych materiałów wideo dokumentujących pasje i hobby o charakterze poradnikowym. Najlepsze prace zaprezentowane będą w 4fun.tv.

Pod adresem http://SkrecCos.pl dostępny jest serwis, w którym internauci zamieszczać mogę autorskie materiały prezentujące własne pasje, umiejętności i hobby, nakręcone w charakterze wideo-poradników. Dostępne są także treści nakręcone przez ekipę serwisu, polskie gwiazdy oraz niezależnych ekspertów współpracujących z projektem (DJów, wokalistów, tancerzy i sportowców). Już teraz dowiedzieć się można np. "jak być cool", "jak łamać zasady" czy "jak nie ustąpić miejsca w autobusie".

Użytkownicy serwisu mogą także korzystać kursów, które składać się będą z cyklicznie publikowanych lekcji. Nie zabrakło też elementów społecznościowych - grupy dyskusyjne umożliwiają kontaktowanie się z ekspertami oraz innymi uczniami. Każdy użytkownik może także w ramach serwisu prowadzić własnego bloga.

SkrecCos.pl zintegrowany został z platformą Facebook Connect, dzięki czemu użytkownicy Facebooka mogą automatycznie ze swojego konta zarejestrować się w serwisie oraz importować swoje dane.

Obraz
© (fot. Internet standard)

Witryna zachęcić ma internautów do aktywnego spędzania czasu i rejestrowania tego kamerą. _ Nasze poradniki mają nakłonić do "ruszenia tyłka z fotela" i oddania się pasji. Oczywiście będzie trochę ciekawostek, eksperymentów i technicznych porad ale skupić chcemy się na tańcu, muzyce, stylu, sporcie i ekstremalnych zajawkach. Mamy nadzieję stworzyć modę na robienie fajnych rzeczy i pokazywanie swoich umiejętności w internecie. Dosyć siedzenia przy komputerach i na ławkach pod blokami _ - mówi Konrad Nowosz, twórca serwisu.

Jednocześnie bohaterowie najlepszych filmików mają szansę wystąpienia w programie "Skręć coś", który od października będzie emitowany w 4fun.tv.

Czy SkrecCos.pl stanie się godnym rywalem popularnego i promowanego hasłem "Pokaż co potrafisz!" serwisu http://Spryciarze.pl, który również oferuje wideo-poradniki oraz porady ekspertów? Nie należy też zapominać o innym graczu w tym sektorze - http://NakreceniEksperci.pl , ze stajni GG Network S.A, który zadebiutował kilka miesięcy temu.

Źródło artykułu:internetstandard.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)