Oficjalna aplikacja do nagrywania wideo za pomocą iPhone'a 2G i 3G

Oficjalna aplikacja do nagrywania wideo za pomocą iPhone'a 2G i 3G

Oficjalna aplikacja do nagrywania wideo za pomocą iPhone'a 2G i 3G
Źródło zdjęć: © iPhoneBlog.pl
18.12.2009 11:43, aktualizacja: 18.12.2009 11:55

Jedną z najważniejszych funkcji, jaką posiadał od momentu wprowadzenia na rynek iPhone 3GS, była możliwość nagrywania filmów. Funkcji, której poskąpiono jego poprzednikom – generacjom 2G i 3G. Oczywiście można było to ograniczenie obejść poprzez Jailbreak telefonu. Teraz jednak Apple dokonało zwrotu w swojej polityce i zatwierdziło do App Store aplikację, która pozwoli użytkownikom iPhone’a 2G i 3G nagrywać filmy.

Aplikacja nazywa się iVideoCamera. Co więc oferuje to cudo? Pozwala właścicielom starszych telefonów Apple na nagrywanie filmów w chyba niespotykanej w dzisiejszych czasach jakości –. 3 klatki na sekundę w rozdzielczości 160 x 213. Dla porównania iPhone 3GS jest w stanie nagrywać materiał z prędkością 30 klatek na sekundę w rozdzielczości 640 x 480.

Podobnie jak aplikacja dla 3GS, iVideoCamera może przesyłać wideo do YouTube, a także ma możliwość publikacji w serwisie Vimeo i Facebook. Zapowiedziano również integrację z Twitterem razem z podniesieniem szybkości i rozdzielczości nagrywania.

Aplikacja iVideoCamera dostępna jest w App Store za 79 pensów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)