Sfrustrowany programista przechodzi z Facebooka do Google

Sfrustrowany programista przechodzi z Facebooka do Google
Źródło zdjęć: © WP.PL

28.09.2011 11:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sprawa wydaje się być poważna - inżynier pracujący od ponad roku w korporacji Marka Zuckerburga zmienia pracodawcę i przechodzi do konkurencyjnego Google. Programista jest sfrustrowany strategią firmy dotyczącą aplikacji na iPada.

Jeff Verkoeyen ma dosyć wstrzymywania niegdyś zapowiedzianej przez Marka Zuckerburga a wykonanej przez Verkoeyena już w maju aplikacji na systemy iOS zainstalowane na tablecie firmy Apple. Programista napisał na swoim blogu dzisiaj, że nie może patrzeć, jak cała para poświęcona przez głównego inżyniera na stworzenie Facebooka dla iPada poszła w gwizdek, a sam Verkoeyen stracił nadzieję na wydanie jej kiedykolwiek.

Jego nowym chlebodawcą będzie twórca niezliczonej ilości usług internetowych, w tym między innymi poczty elektronicznej, wyszukiwarki internetowej i powoli ożywającego portalu społecznościowego. Verkoeyen wróci do pracy nad Androidem, w którym zdążył już maczać palce cztery lata temu. Możemy już spać spokojnie i przestać się bać o powstawanie coraz to lepszych wersji Google+ na smartfony i tablety.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)