Niech była zniknie z Facebooka

Niech była zniknie z Facebooka

Niech była zniknie z Facebooka
Źródło zdjęć: © Gizmodo
20.01.2011 11:03, aktualizacja: 20.01.2011 11:13

Nawet, jeśli ta "już nie ukochana" została usunięta z waszej listy znajomych, nawet jeśli ukryjecie pokazywanie aktualności od tej osoby, pozostaje wiele sposobów, na jakie Facebook może wam przypominać o rozstaniu. Na przykład w sugerowanych zdjęciach do obejrzenia pojawi się zdjęcie byłej z jej nowym facetem. To boli!

Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest usunięcie konta, zamrożenie go lub zachowanie abstynencji od korzystania z Facebooka do czasu, aż poczujecie się lepiej. Dla osób, którym te rozwiązania wydają się zbyt drastyczne, pozostaje nakładka do przeglądarki Google Chrome Eternal Sunshine.

Nakładka czyni dla nas niewidocznymi wszystkie treści na portalu, które mają związek z wybraną przez nas osobą lub osobami. Może to być eks lub kumpel z pracy, który cię zaprosił, ale ciągle zamieszcza wkurzające linki i zdjęcia. Nawet, jeśli ta osoba nadal znajduje się na liście naszych znajomych, nie zobaczymy jej wpisów, zdjęć, zaproszenia do czatu.

Jeśli używacie Chrome, wystarczy zainstalować Eternal Sunshine, wejść na profil tej strasznej osoby (nie przyglądając mu się zbytnio) i wkleić nazwę użytkownika lub numer ID użytkownika do Eternal Sunshine.

Użytkownicy pozostałych przeglądarek mają gorzej. Bywa!

Osobiście uważam, że to dziecinada, ale być może trafi w czyjeś zapotrzebowanie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)