Zuckerberg odchodzi z Facebooka

Zuckerberg odchodzi z Facebooka
Źródło zdjęć: © Facebook

04.08.2011 15:20, aktual.: 05.08.2011 11:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po sześciu latach pracy dla największego na świecie serwisu społecznościowego, Randi Zuckerberg - siostra CEO Facebooka - Marka Zuckerberga, odchodzi i zakłada własną firmę.

Obraz
© (fot. David Sifry / Flickr / CC)

Przez ostatnie 3 miesiące Randi była na urlopie macierzyńskim i to właśnie ten czas pozwolił jej na przemyślenie swoich życiowych planów. Zdecydowała się zrezygnować z posady dyrektora marketingu w Facebooku i założyć własną firmęfirmę, która ma pomagać różnym podmiotom zaistnieć w internetowych serwisach społecznościowych. Doświadczenie, które zebrała przez lata pracy u boku brata, od pierwszych dni istnienia strony, z pewnością pozwoli jej na łatwe rozwinięcie biznesu. Nie bez znaczenia jest też słynne nazwisko, które niewątpliwie przyciągnie klientów.

Zuckerberg prowadziła w telewizji "Facebook Live", który był programem informacyjnym na temat działalności serwisu, realizowanym na żywo. Otrzymała za niego nominację do nagrody Emmy w kategorii programów informacyjnych z newsami dotyczącymi najświeższych wydarzeń.

Rozstanie z byłą firmą przebiegło bez zgrzytów. Randi przedstawiła list rezygnacyjny z podziękowaniami za współpracę, a dyrektorzy Facebooka nie pozostali dłużni i równie serdecznie podziękowali w wydanym oświadczeniu.

JG

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)