Prawdziwe rybki z USB

Prawdziwe rybki z USB
Źródło zdjęć: © comfish.kr

01.04.2008 13:07, aktual.: 01.04.2008 13:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie raz widzieliśmy rozmaite gadżety korzystające z portu USB,
które dostarczają świetnej rozrywki w czasie pracy z komputerem.
Podczas wielu godzin spędzonych przy klawiaturze chyba każdemu przyda
się chwila odpoczynku

Dobrym sposobem na odprężenie jest podziwianie rybek akwariowych. Jest to doskonały sposób na ukojenie skołatanych nerwów. Ale nie każdy w domu czy pracy ma akwarium. Przeważnie są one duże i trudne w utrzymaniu oraz wymagają posiadania specjalistycznej wiedzy. Rozwiązaniem jest zakup własnego, małego, przenośnego pojemnika ze sztucznymi rybkami. Na rynku jest ich wiele, jednak to nie to samo co zbiornik z żywymi rybkami.

Dzięki koreańskiemu gadżetowi "COMFISH" od WECOMS możemy się zrelaksować przypatrując się prawdziwym rybkom w akwarium. Posiada ono podświetlenie diodami LED z trybem nocnym oraz wbudowany system napowietrzania, filtracji i kontroli temperatury wody. Jego wymiary to zaledwie 180 x 140 x 55 mm, dzięki czemu bez problemów będzie można je przenosić np. z domu do pracy.

Obraz

Nie każdą rybkę można hodować w tak małym zbiorniku, są jednak takie gatunki, które nie mają praktycznie żadnych wymagań hodowlanych i będą czuć się znakomicie w warunkach, które im stworzymy dzięki "COMFISH". Ciekawostką jest dołączone oprogramowanie, które przy współpracy z kamerką pozwoli nam zobaczyć naszą rybkę w akwarium na pulpicie komputera oraz kontrolować parametry wody, oświetlenia i urządzeń filtracyjnych. Wszystkie zmiany wprowadzone w wirtualnym akwarium mają również swoje przełożenie na rzeczywisty zbiornik. Cena gadżetu wynosi 50 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)