Egzotyczne kwiaty z USB

Egzotyczne kwiaty z USB

Egzotyczne kwiaty z USB
26.06.2008 09:43, aktualizacja: 26.06.2008 10:19

Jeśli chcielibyśmy odmienić nasze nudne biurko, tak aby nabrało trochę
uroku umożliwi nam to bardzo ciekawy gadżet - "USB Green House".
Zapewni on idealne warunki do hodowania i utrzymania w dobrej kondycji
naszej roślinki. Przy okazji wniesie uspokajającą atmosferę i zapewni
odrobinę relaksu, gdy na chwilę oderwiemy się od ciężkiej biurowej
pracy

*Kwiaty są ozdobą domu. Pasują właściwie do każdego wystroju wnętrza, wystarczy jedynie wybrać doniczki i pojemniki odpowiedniego rodzaju, koloru oraz kształtu. *Przeważnie zajmują one parapety, gdyż na półkach nie ma odpowiednio dużo miejsca. Wymagają również należytej opieki, tak więc, jeśli naszą słabą stroną jest roztarganie niestety nie będziemy w stanie im jej zapewnić np. zapominając o regularnym podlewaniu.

Obraz
© Mini szklarnia (fot. Drinkstuff)

Jeśli chcielibyśmy odmienić nasze nudne biurko, tak aby nabrało trochę uroku umożliwi nam to bardzo ciekawy gadżet - "USB Green House". Zapewni on idealne warunki do hodowania i utrzymania w dobrej kondycji naszej roślinki. Przy okazji wniesie uspokajającą atmosferę i zapewni odrobinę relaksu, gdy na chwilę oderwiemy się od ciężkiej biurowej pracy.

Przy pomocy dołączonego na płycie CD oprogramowania będziemy mogli stale monitorować warunki w jakich rośnie nasza roślina, a dzięki funkcji przypomnienia nigdy już nie zapomnimy jej podlać. Urządzenie zasilane jest z portu USB komputera i posiada wbudowaną lampę. W zestawie startowym znajdziemy worek z ziemią oraz nasiona nagietka, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy zasiali inną roślinę.
Cena: 29,99 funtów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)