Szybki chomik z USB

Szybki chomik z USB

13.02.2008 14:44, aktual.: 13.02.2008 16:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli kiedykolwiek opiekowaliśmy się chomikiem dobrze wiemy
jak żywotne jest to stworzenie. Do pełni szczęścia potrzebuje
odpowiednio przygotowanego placu zabaw gdzie będzie mogły się wybiegać

*Jeśli kiedykolwiek opiekowaliśmy się chomikiem dobrze wiemy jak żywotne jest to stworzenie. Do pełni szczęścia potrzebuje odpowiednio przygotowanego placu zabaw gdzie będzie mogło się wybiegać. *
Aż miło popatrzeć jak chomik pędzi w specjalnie przygotowanym dla niego kołowrotku. Z tego założenia wyszli twórcy gadżetu, który ma nam pomóc rozerwać się podczas pracy z komputerem. Jest nim pluszowy chomik umieszczony w kołowrotku, który wraz ze wzrostem tempa naszego pisania na klawiaturze biegnie coraz szybciej.

I tak jeżeli nic nie piszemy chomik stoi w miejscu, jeżeli zaczynamy przyciskać klawisze klawiatury chomik zaczyna biec. Najciekawsze jest to, że im szybciej to robimy tym prędzej kręci się kołowrotek. By móc rozpocząć zabawę wystarczy podłączyć zestaw do portu USB naszego komputera oraz zainstalować dołączone oprogramowanie.

Urządzenie na pewno rozśmieszy naszych współpracowników w biurze, także świetna zabawa gwarantowana. Zestaw oprócz zasilania z portu USB dodatkowo potrzebuje dwóch baterii AA. Wymiary gadżetu to 14 x 13 x 12 cm. Produkt kosztuje około 100 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także