Policja w twoim telefonie i telewizorze

Policja w twoim telefonie i telewizorze

Policja w twoim telefonie i telewizorze
Źródło zdjęć: © policja
16.03.2011 11:52

Polska Policja i firma Samsung opracowały nowe narzędzie dostępu do strony policja.pl. Wszyscy użytkownicy telewizorów z funkcją Internet@TV i telefonów z systemem operacyjnym Bada (Wave) mogą oglądać policyjny serwis na swoich urządzeniach

Dostęp do serwisu policja.pl dostali użytkownicy portalu, posiadający wybrane modele telewizorów i telefonów firmy Samsung - chodzi o telewizory z funkcją Internet@TV i telefony z systemem operacyjnym Bada (Wave). Aby móc korzystać z serwisu polskiej policji, muszą jedynie pobrać i zainstalować na swoim urządzeniu bezpłatną aplikację (widget). Od tej chwili otrzymują szybki i łatwy dostęp do wybranych treści z portalu policja.pl: aktualności, statystyk i działu dla kierowców.

Obraz
© (fot. policja.pl)

Warto wspomnieć, że treści z portalu policja.pl są też dostępne na Facebooku i YouTube. Za pośrednictwem tych serwisów można nie tylko czytać najciekawsze relacje z działań stróżów prawa czy obejrzeć filmy i zdjęcia, można też - jeżeli ma się założone konto - komentować zamieszczane materiały.

Obraz
© (fot. policja.pl)

Wszystko, co dociera do internautów za pośrednictwem wspomnianych kanałów wymiany informacji, wcześniej jest publikowane na stronie internetowej polskiej policji - www.policja.pl. Portal to nie tylko pełne, aktualne informacje dotyczące działań policji, ale i policyjne serwisy tematyczne: m.in. „Centralne Biuro Śledcze” „O Policji”, „Statystyka”, „Żyj bezpiecznie”, „Dla kierowców”, „Poszukiwani”, „Zaginieni”.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (44)