Push Email w każdym telefonie

Push Email w każdym telefonie
Źródło zdjęć: © Jupiterimages

31.10.2008 00:36, aktual.: 31.10.2008 14:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Synchronica SimpleMail to nazwa nowej technologii dystrybucji poczty email w czasie rzeczywistym, która pozwala na dostarczanie poczty w trybie Push nawet na najprostsze telefony komórkowe dostępne w ofertach operatorów.

Synchronica SimpleMail oferuje bramki email-to-SMS i email-to-MMS, które oprócz samego przekazu poczty, dodatkowo modyfikują treść tak, aby była w możliwie najwygodniejszej formie prezentowana na ekranie telefonu.

Rozwiązanie pozwala na redukcję ilości danych przesyłanych w sieciach komórkowych oraz niebagatelnie zwiększa dostępność technologii Push, z której do tej pory korzystać mogli właściwie tylko użytkownicy drogich smartfonów.

System obsługuje wiele języków, umożliwia skonfigurowanie wielu kont mailowych przypisanych do jednego telefonu komórkowego i nie wymaga zakładania nowej skrzynki mailowej. Aktualnie oferowana jest pełna zgodność z Yahoo Mail, Gmail, MSN Hotmail Plus i dowolnymi innymi kontami POP3 lub IMAP4.

Załączniki, które mogą być przetwarzane to aktualnie HTML, DOC, PDF, ZIP, MP3 i MPEG. Dostęp do poczty możliwy jest też przez specjalną stronę WAP/XHTML. Technologia zakłada stworzenie odrębnej usługi ryczałtowej przez operatorów komórkowych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także