"Środy z Orange" w twoim telefonie

"Środy z Orange" w twoim telefonie
Źródło zdjęć: © WP.PL

15.07.2011 09:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wszyscy klienci Orange mogą pobrać na telefony komórkowe darmową aplikację „Środy z Orange”, dzięki której na bieżąco będą śledzić aktualny repertuar kinowy, zamówią kod na 2 bilety do kina w cenie 1 czy zarezerwują miejsce w sali kinowej

Wszyscy klienci Orange mogą pobrać na telefony komórkowe darmową aplikację "Środy z Orange", dzięki której na bieżąco będą śledzić aktualny repertuar kinowy, zamówią kod na 2 bilety do kina w cenie 1 czy zarezerwują miejsce w sali kinowej.

Dzięki akcji "Środy z Orange" nasi klienci kupują dwa bilety w cenie jednego na środowe seanse kinowe w Cinema City i Orange IMAX w całej Polsce. Ponadto w restauracjach Pizza Hut w całej Polsce kinomaniacy mogą dostać drugą pizzę na wynos w prezencie.

Z kolei aplikacja "Środy z Orange”. w telefonie daje dostęp do trailerów filmów, repertuaru czy możliwości rezerwacji konkretnych miejsc na sali kinowej. Program podzielony jest na 4 sekcje:

- Filmy - lista aktualnych filmów w kinach Cinema City i Orange IMAX
- Kina - lista kin Cinema City i Orange IMAX w Polsce
- 241 - zamawianie kodów na Środy z Orange, sprawdzanie historii zamówień
- Ustawienia - możliwość wprowadzenia własnych danych osobowych do rezerwacji miejsc w kinach

Aplikację „Środy z Orange”. można bezpłatnie pobrać z Orange World, Apple App Store, Android Market oraz BlackBerry App World. Obsługuje większość modeli Nokii, Sony Ericssona, Samsunga i LG wyposażonych w Java ME oraz na urządzenia iPhone, Android i BlackBerry.

Bezpośrednie adresy aplikacji:

Aplikację przygotowała dla Orange firma Norbsoft Sp. z o.o.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)