O czyste powietrze w twoim domu zadba Philips Combi 2w1

O czyste powietrze w twoim domu zadba Philips Combi 2w1
Źródło zdjęć: © mat. prasowy

17.09.2015 13:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czy zastanawialiście się kiedyś nad jakością powietrza, którym oddychacie? Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że powietrze wewnątrz pomieszczeń jest 10 - 30 razy bardziej zanieczyszczone od powietrza na zewnątrz. To wszystko powoduje, że oczyszczanie powietrza, którym oddychamy staje się coraz ważniejsze.

Oczyszczacz combi 2w1 Philips AC408. został wyposażony w technologię VitaShield IPS, która została połączona z systemem filtrowania. Jak podaje producent, urządzenie usuwa do 99,9 proc. pyłków, kurzu, roztoczy, bakterii i wirusów oraz sierści znajdujących się w powietrzu. Z kolei technologia NanoCloud zapewnia wydajne i higieniczne nawilżanie powietrza bez białym plam i mokrych śladów na podłodze wokół urządzenia.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Urządzenie 2w1 jest intuicyjne i łatwe w obsłudze. Posiada trzystopniowy system wskaźników LED, który poinformuje o jakości powietrza: niebieski - dobra, fioletowy - wystarczająca, czerwony - zła. Zaś trzystopniowe ustawienia prędkości wentylatora umożliwi dostosowanie przepływu powietrza do własnych upodobań. Oczyszczacz powietrza może działać przez wybraną liczbę godzin. Dodatkowo posiada tryb sny, dzięki któremu działa ciszej, z mniejszą prędkością.

Oczyszczacz combi 2w1 Philips AC4080 będzie dostępny w sklepach RTV Euro AGD od października 2015 roku. Rekomendowana cena to 1729 zł.

_ Źródło: Philips / WP _

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także