Photowriter - fotorealistyczne napisy

Photowriter - fotorealistyczne napisy

Photowriter - fotorealistyczne napisy
[k-o]
27.11.2008 21:02, aktualizacja: 28.11.2008 19:57

Zapewne wielu z was szukało kiedyś programu graficznego, który oferowałby szeroki wybór czcionek oraz umożliwiał łatwe dołączanie napisów do obrazka. W zasadzie można to zrobić w dowolnym programie graficznym, ale istnieją aplikacje przystosowane specjalnie do tego celu.

Photowriter jest programem graficznym, za pomocą którego możesz dodawać do zdjęć fotorealistyczne napisy. Mogą one być ułożone z chmur, kwiatów, piasku, czy też pisane kredką. Obsługa programu firmy Deutsch Technologies GmbH jest wręcz dziecinnie prosta. Na stronie Photowritera - http://www.photowriter.org/ można przetestować działanie programu, a także ściągnąć z niej darmową wersję demo.

Obraz
© (fot. photowriter.org)

Pełna wersja Photowritera kosztuje 10 euro i oferuje więcej rodzajów czcionek, a także pozwala na zapisywanie gotowych obrazków w różnych formatach. Photowriter dostępny jest w kilku wersjach. Wersja _ Junior _ przeznaczona jest oczywiście dla młodszych użytkowników i charakteryzuje się atrakcyjną dla nich zawartością. Pozostali mogą wybierać pomiędzy wersją _ Standard _ i _ Pro _.

Pliki - TECH.WP.PL:
Pliki - TECH.WP.PL:

Pliki - TECH.WP.PL:

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)