Persides: ekstremalne filmowanie

Persides: ekstremalne filmowanie

02.05.2007 13:30, aktual.: 07.05.2007 10:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Persides przedstawiła ciekawy, przenośny system wideo o nazwie VEEcam. Składa się on z niewielkiej konsoli oraz odłączanej kamery i przeznaczony jest dla osób chcących nagrywać swoje przeżycia podczas uprawiania ekstremalnych sportów.

VEEcam powinien zainteresować amatorów sportów ekstremalnych. Składa się on z odłączanej miniaturowej kamery, którą możemy przymocować do okularów lub kasku. Rejestrowany obraz przekazywany jest za pomocą kabla do niewielkiej konsoli umożliwiającej zapisanie do ośmiu godzin materiału jakości DVD ( obsługa za pomocą bezprzewodowego pilota ). Może on być później przesłany na dysk naszego peceta za pomocą interfejsu USB lub podejrzany na wbudowanym 2,4-calowym wyświetlaczu TFT LCD.

Urządzenie jest wodoszczelne ( do 50 metrów ) i odporne na wstrząsy i uderzenia. Może pracować w temperaturze od minus 20 do plus 60 stopni Celsjusza, jest lekkie, niewielkie ( niestety producent nie podał dokładnych wartości ) i wyposażone w baterię, która powinna wystarczyć na 16 godzin pracy ( osiem nagrywania i osiem podglądania ).

Cena nowości to około 1600 USD. Do sprzedaży trafi w lecie.

Strona producenta. - http://www.vee-cam.com

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)