Ograniczenia prędkości w AutoMapa 6

Ograniczenia prędkości w AutoMapa 6

Ograniczenia prędkości w AutoMapa 6
15.10.2009 19:30

Kilkadziesiąt tysięcy znaków ograniczeń prędkości, z czego ponad 20 tys. na drogach międzynarodowych, krajowych i wojewódzkich.
Blisko 16 tys. znaków początku i końca terenu zabudowanego wpływających na dopuszczalną prędkość pojazdów - to wszystko w programie AutoMapa 6.

Wszystkie drogi międzynarodowe, krajowe i wojewódzkie a także Warszawa, Gdańsk, Toruń, Bydgoszcz, Szczecin i Radom jako pierwsze miasta w Polsce posiadają informację o ograniczeniach prędkości. Dzięki znakom ograniczenia prędkości zakodowanym w AutoMapie kierowca otrzymuje pewną informację - z jaką dopuszczalną prędkością może poruszać się na danym odcinku drogi.

Dane o ograniczeniach prędkości stanowią najpełniejszą bazę danych dla wszystkich dróg numerowanych na terenie Polski. Zawierają blisko 16 tysięcy znaków początku i końca terenu zabudowanego, kilkadziesiąt tysięcy znaków ograniczeń prędkości, z czego ponad 20 tysięcy ograniczeń prędkości zlokalizowanych na drogach międzynarodowych, krajowych i wojewódzkich. Nad ich zebraniem i opracowaniem pracowało kilka zespołów roboczych.

Informacja o ograniczeniach prędkości udostępniona zostanie bezpłatnie wszystkim użytkownikom AutoMapy posiadającym ważną licencję już w najnowszej wersji programu - AutoMapa 6.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)