AutoMapa 5.1

AutoMapa 5.1

29.07.2008 14:07, aktual.: 30.07.2008 10:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pojawiła się nowa wersja Automapy, oznaczona numerkiem 5.1.

Nowa wersja programu pozwala na szybszą i sprawniejszą nawigację po każdym z ponad 102 tysięcy miast, miejscowości i osad na terenie Polski. Baza programu zawiera blisko 2,5 miliona kształtów budynków, z czego ponad 1,1 miliona to budynki opracowane w technice 3D, blisko 2 miliony adresów poszczególnych budynków, 703 miasta i miejscowości zawierające budynki 3D, prawie 630 tysięcy kilometrów dróg wszystkich kategorii na terenie Polski, 100% pokrycia sieci dróg prowadzących do miejsc zamieszkania, ponad 52 tysiące jezior, 140 tysięcy kilometrów rzek oraz niemal 160 tysięcy obszarów leśnych.

AutoMapa zawiera dane opracowane przez Policję. Podczas wspólnego projektu AutoMapy i warmińsko - mazurskiej Policji funkcjonariusze przejechali ponad tysiąc kilometrów po drogach krajowych i wojewódzkich w rejonie Warmii i Mazur oznaczając wszystkie strefy niebezpieczne. Praktycznie zweryfikowane dane zostały przeniesione do postaci mapy cyfrowej i zaimplementowane w najnowszej wersji AutoMapy.

Dzięki nowym mapom opracowanym przez firmy TeleAtlas i Geosystems Polska, użytkownicy AutoMapy Europe mogą wygodnie podróżować po 44 krajach Europy - w tym po wszystkich krajach Unii Europejskiej za wyjątkiem Islandii. Nowe mapy m.in. Bułgarii, Czarnogóry, Grecji, Macedonii, Serbii, Turcji i Ukrainy ułatwić maja letnie wyprawy.

AutoMapa 5.1 to również nowa jakość obsługi Punktów Użyteczności Publicznej. Dzięki nowemu formatowi plików User POI zajmują one mniej miejsca, a operacje na nich zajmują od 2 do nawet 10 razy mniej czasu zależnie od wykonywanej operacji. Opracowana została także nowa architektura wyszukiwania miejscowości, ulic i POI znacznie rozszerzająca dotychczasowe możliwości, co zdecydowanie przyspiesza wyszukiwanie pożądanego obiektu w bazie już ponad 260 tysięcy punktów użyteczności publicznej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)