Nawigacja TomTom Start 60 z 6‑calowym ekranem

Nawigacja TomTom Start 60 z 6-calowym ekranem
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta

11.05.2012 09:53, aktual.: 11.05.2012 12:13

Do sprzedaży wchodzi TomTom Start 60 wyposażony w największy ekran spośród wszystkich przenośnych urządzeń nawigacyjnych firmy TomTom.

TomTom Start 60 jest sprzedawany z nowym systemem podwójnego montażu, który umożliwia zamocowanie urządzenia na przedniej szybie lub desce rozdzielczej. Zaawansowany asystent pasa ruchu zapewnia kierowcom dodatkowe wskazówki podczas jazdy przez skomplikowane skrzyżowania, a ulepszona funkcja IQ Routes wykorzystuje rzeczywiste czasy podróży udostępniane przez miliony kierowców, aby podawać najlepsze trasy i dokładne godziny przyjazdu. Dodatkowo TomTom poprawił system wymawiania nazw ulic oraz dołożył w oprogramowaniu asystenta parkowania, który pomaga w znalezieniu parkingu w pobliżu celu lub na trasie. Nawigację do najczęściej odwiedzanych miejsc można przyspieszyć przez zapisanie naszych ulubionych celów podróży.

TomTom Start 60 to jedno z pierwszych urządzeń, które oferuje codzienne, bezpłatne aktualizacje map przez cały okres użytkowania. Aktualizacje są oparte na raportach członków społeczności TomTom Map Share, która liczy 21 milionów osób, pomagających kierowcom uporać się z częstymi zmianami na drogach, takimi jak nowe ograniczenia prędkości czy zamknięte ulice. Map Share do tej pory był dostępny jedynie dla osób, których mapy nie były starsze niż 12 miesięcy. Natomiast teraz jest dostępny przez całe życie urządzenia. Poza aktualizacjami w ramach społeczności TomTom Map Share, wraz z nową nawigacją otrzymamy klasyczne aktualizacje map - przez pierwsze 2 lata będą one darmowe.

Dostępność: maj/czerwiec 2012 Cena: 84. zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)