Słuchawki FreeStyle i SoundTrue, czyli nowe oblicze Bose

Słuchawki FreeStyle i SoundTrue, czyli nowe oblicze Bose

Słuchawki FreeStyle i SoundTrue, czyli nowe oblicze Bose
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
04.04.2014 12:01

Bose wprowadza na rynek trzy modele słuchawek, które łączą jakość Bose z nowym stylem marki. Słuchawki douszne FreeStyle, słuchawki nauszne SoundTrue i słuchawki wokółuszne SoundTrue zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu głębokiego i czystego dźwięku, wygody i wytrzymałości, a teraz również większej liczby wzorów i kolorów.

Wszystkie moele wyposażone zostały w strukturę akustyczną Bose TriPort, która zapewnia głębokie basy, czysto brzmiące wysokie tony oraz płynne, wierne odtwarzanie wokalu i instrumentów. Technologia TriPort eliminuje potrzebę sztucznego wzmacniania basów.

Słuchawki są wyposażone w kablowy pilot i mikrofon, który jest kompatybilny z większością modeli iPhone, iPad i iPod, dzięki czemu użytkownik może prowadzić rozmowy telefoniczne bez użycia rąk. W zestawie znajduje się również dopasowany kolorystycznie futerał zapewniający dodatkową ochronę słuchawek podczas podróży.

Słuchawki SoundTrue

Wokółuszne słuchawki SoundTrue w kolorze czarnym, białym i miętowym oraz w wariantach dwukolorowych: fioletowo-miętowym (wyłącznie słuchawki nauszne) oraz czarno-miętowym (wyłącznie słuchawki wokółuszne). Zostały one wyposażone we wzmocniony pałąk nagłowny, wyłożony miękką poduszką oraz dopasowane kolorystycznie piankowe muszle słuchawkowe. Słuchawki wokółuszne SoundTrue składają się na płasko, a słuchawki nauszne SoundTrue również posiadają możliwość złożenia, jednak w nieco mniejszym zakresie.

Ceny: Bose FreeStyle 550 PLN Bose SoundTrue 760 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)