Nowe słuchawki Bose SIE2 i SIE2i

Nowe słuchawki Bose SIE2 i SIE2i

Nowe słuchawki Bose SIE2 i SIE2i
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
20.09.2012 12:31, aktualizacja: 20.09.2012 13:53

To pierwsze słuchawki douszne Bose zaprojektowane z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia.

Słuchawki sportowe Bose SIE2 mogą być używane z większością odtwarzaczy muzycznych, natomiast model SIE2. jest przeznaczony wyłącznie do słuchania muzyki i odbierania połączeń telefonicznych przez wybrane urządzenia Apple, w tym iPhone i iPod. Wbudowany na kablu pilot i mikrofon zestawu SIE2i zapewniają łatwy dostęp do niektórych poleceń głosowych telefonu Apple, pozwalając na regulację głośności i nawigację po liście utworów.

Słuchawki SIE2 i SIE2. są wyposażone w opatentowaną technologię akustyczną Bose TriPort, która odpowiada za odtwarzanie pełnego, zrównoważonego dźwięku. Nowe modele są wyposażone w wytrzymały kabel. Porty akustyczne w obydwu modelach słuchawek odporne są na działanie potu i wody, pokryte sa hydrofobową tkaniną, która nie dopuszcza wilgoci. Model SIE2i posiada wbudowany na kablu pilot/mikrofon, który posiada wodoodporne obudowy przycisków i hydrofobowy ekran akustyczny zmniejszający szum wiatru i wpływ wilgoci.

Modele SIE2 i SIE2. są dostarczane z końcówkami Bose StayHear (w rozmiarach małym, średnim i dużym), które dopasowują się do kształtu ucha, zmniejszając irytujący ucisk i potrzebę ciągłego poprawiania słuchawek. Otwarta konstrukcja tych końcówek umożliwia użytkownikom słuchanie muzyki przy umiarkowanym ustawieniu głośności, pozwalając być świadomym tego, co dzieje się wokoło. Ma to zasadnicze znaczenie przy ćwiczeniach na otwartej przestrzeni.

Bose we współpracy z firmą Reebok opracowały opaskę na ramię dla osób ćwiczących. Opaska ta pewnie utrzymuje telefon komórkowy lub odtwarzacz muzyczny w trakcie ćwiczeń. Jest wykonana z oddychającego materiału, który dopasowuje się do ciała, nie ograniczając ruchów. Opaska ma przezroczyste okienko ochronne umożliwiające sterowanie urządzeniem także za pomocą dotyku. W zestawie jest również przedłużacz na wypadek gdyby potrzebny był dłuższy kabel.

SIE2 są dostępne w kolorze zielonym, w cenie 49. zł, a SIE2i (dostępne w kolorach zielonym i pomarańczowym) w cenie 649 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)