Nokia rozdała suchy prowiant uciekinierom

Nokia rozdała suchy prowiant uciekinierom

Nokia rozdała suchy prowiant uciekinierom
19.09.2010 19:04, aktualizacja: 20.09.2010 09:19

Nokia postanowiła zatroszczyć się o dziennikarzy opuszczających Nokia World 2010 i udających się na konkurencyjną konferencję organizowaną przez HTC, rozdając im suchy prowiant. Co znalazło się w zestawie do przetrwania?

Nokia postanowiła zatroszczyć się o dziennikarzy opuszczających _ Nokia World 2010 _ i udających się na konkurencyjną konferencję organizowaną przez HTC, rozdając im suchy prowiant. Co znalazło się w zestawie do przetrwania?

Akcja ta była odpowiedzią na zorganizowaną w tym samym czasie co _ Nokia World 2010 _ konferencję, na której HTC przedstawiło swoje nowości. Część z dziennikarzy postanowiło odwiedzić konkurencyjne spotkanie i to właśnie do nich trafił suchy prowiant od Nokii.

W zestawie znalazła się kanapka z szynką, pomidorem i serem (ang. Ham, Tomato, Cheese), batonik energetyczny, duży palec z pianki (podobny do tego, z którego korzystają kibice sportowi), pióro i notatnik, zatyczki do uszu oraz opaska na oczy służąca do spania.

W zestawie znalazły się również chusteczki odświeżające oraz list, w którym Nokia tłumaczy zastosowanie poszczególnych elementów zestawu. _ Kanapka HTC _ została określona jako niezbyt interesująca, natomiast batonik energetyczny miał przyjść z pomocą w razie braku energii.

Wielki palec z pianki miał być przydatny podczas zadawania pytań aby mieć pewność, że na każde zadane udzielona zostanie odpowiedź. Pióro i notatnik miały posłużyć do _ bazgrania _, natomiast zatyczki do uszu oraz opaska na oczy miały przyjść z pomocą gdyby ktoś poczuł się znużony i chciał się spokojnie zdrzemnąć.

W ten sposób Nokia chciała dać prztyczka w nos HTC, który termin swojej konferencji prasowej ogłosił już po tym, jak było znane kalendarium _ Nokia World 2010 _. Czy to się udało? Nie wiadomo. Wiadomo natomiast co zaprezentował na swojej konferencji HTC.

Podczas spotkania z dziennikarzami HTC zaprezentował dwa nowe modele - _ Desire HD _ oraz _ Desire Z _ (T-Mobile G2) - oraz nową wersję nakładki systemowej _ Sense.com _.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)