Światowy finał Intel Extreme Masters w Katowicach!

Światowy finał Intel Extreme Masters w Katowicach!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

25.09.2014 08:50, aktual.: 25.09.2014 12:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po wielu miesiącach oczekiwania organizatorzy prestiżowego turnieju e-sportowego na świecie podjęli decyzję - finał dziewiątego sezonu Intel Extreme Masters ponownie odbędzie się w Polsce w katowickim Spodku.

Święto e-sportu i technologii zawita do Spodka w dniach 1. - 15 marca 2015 roku. Impreza w Polsce będzie ostatnim przystankiem serii turniejów, które odbędą się w sześciu krajach na sześciu kontynentach.

Do katowickiego Spodka przyjadą największe gwiazdy e-sportu z całego świata. Rywalizować będą w turnieju League of Legends oraz StarCraft II: Heart of The Swarm. Łączna pula nagród pieniężnych w katowickim turnieju wyniesie 20. 000 dolarów w gotówce.

George Woo –. Event and Sponsorship Programs Manager w firmie Intel nie kryje radości: „Jestem bardzo szczęśliwy mogąc ponownie zorganizować finały Intel Extreme Masters w Polsce. Tutejsi kibice są niesamowici, dzięki nim wynieśliśmy igrzyska e-sportowe na jeszcze wyższy poziom.”

Ostatnie finały Intel Extreme Masters również odbyły się w Katowicach i według obserwatorów były jednym z najlepszych turniejów e-sportowych w historii. Przez trzy dni Spodek odwiedziło ponad 7. 000 osób, a transmisję internetową wyświetlano ponad 23 miliony razy.

Dodatkowo ogłoszono daty trzech kolejnych przystanków Intel Extreme Masters:

• San Jose (USA) – 6-7 grudnia 2014 r.
• Kolonia (Niemcy) – 18-21 grudnia 2014 r.
• Tajpei (Chiny) –. 28 stycznia – 1 lutego 2015 r.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)