SteelSeries na PGA 2014

SteelSeries na PGA 2014

SteelSeries na PGA 2014
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
16.10.2014 10:15, aktualizacja: 16.10.2014 12:57

Już w piątek, 24 października, Poznań na trzy dni stanie się krajowym centrum e-sportu, gier wideo i najnowszych technologii. Entuzjaści elektronicznej rozrywki zjadą do stolicy Wielkopolski, by uczestniczyć w jednym z największych gamingowych przedsięwzięć w naszym kraju - PGA, czyli Poznań Game Arena. Na PGA nie zabraknie też SteelSeries ze stoiskiem pełnym konkursów, nagród i atrakcji.

SteelSeries, producent profesjonalnego sprzętu dla graczy, zaprasza wszystkich fanów elektronicznej rozrywki, gier wideo, e-sportu oraz najnowszych technologii na swoje stoisko, przygotowane specjalnie na PGA 2014. Impreza rozpocznie się w piątek 24.10 (VIP Day) o godz. 10:00.

Przez cały weekend na stoisku SteelSeries, znajdującym się w hali 7. Międzynarodowych Targów Poznańskich, czekają liczne konkursy z cennymi nagrodami, turnieje oraz pierwsza w Polsce prezentacja najnowszych urządzeń dla graczy, które nie trafiły jeszcze na sklepowe półki, w tym słuchawek z nowej rodziny Siberia, m.in. Siberia v3. Fani gier wideo będą mogli po raz pierwszy w Polsce wypróbować tworzony przez Gameforge tytuł Orcs Must Die! Unchained na otwartym pokazie.
Na stoisku SteelSeries czeka również prawdziwa gratka dla fanów e-sportu i gier Counter-Strike oraz League of Legends. Jako goście specjalni pojawią się profesjonalni gracze z drużyn ze światowej czołówki:

- Patrik „cArn”. Sättermon – gra: Counter-Strike, drużyna: Fnatic; legenda sceny CS, były gracz, który pracuje w zespole nieprzerwanie od 2006 roku. Na jego koncie znajduje się ponad 60 międzynarodowych tytułów top 3, w tym nagroda dla najlepszej drużyny w 2006 i 2009 roku.

- Sergey „starix”. Ischuk – gra: Counter-Strike, drużyna: Na’Vi; jeden z najbardziej doświadczonych zawodników, na scenie CS gra od ponad 13 lat. Razem z Na’Vi wygrał wiele turniejów i nagród. Wielokrotnie zdobywał tytuł MVP oraz pełnił funkcję kapitana drużyny, także podczas IEM Global Challenge w Kijowie w 2012 roku.

- Denis „Seized”. Kostin – gra: Counter-Strike, drużyna: Na’Vi; wieloletni gracz CS, aktualny kapitan drużyny Na’Vi.

- Maciej „Shushei”. Ratuszniak – gra: League of Legends; były gracz m.in. drużyny Fnatic, z którą zdobył mistrzostwo świata pierwszego sezonu League of Legends.
Więcej o planowanych atrakcjach:

- możliwość przetestowania najnowszego sprzętu SteelSeries, w tym niedostępnej jeszcze w sklepach, nowej rodziny kultowych słuchawek Siberia

- spotkania i gra z profesjonalnymi graczami z czołowych e-sportowych drużyn, w tym Na’Vi, czy Fnatic

- możliwość zagrania w Orcs Must Die! Unchained, która znajduje się obecnie w fazie zamkniętych betatestów

- turnieje i konkursy z nagrodami

- możliwość kupienia sprzętu SteelSeries w niskich, promocyjnych cenach

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)