Bravia Internet Video - internetowe wideo w telewizorze

Bravia Internet Video - internetowe wideo w telewizorze

Bravia Internet Video - internetowe wideo w telewizorze
Źródło zdjęć: © Sony
30.07.2010 11:20, aktualizacja: 30.07.2010 11:33

W telewizorach Sony z funkcją Bravia Internet Video jest już dostępnych ponad 20 serwisów dostarczających materiały wideo z Internetu, w tym Eurosport, AXN, YouTube, czy DailyMotion. Oferta ta, często dostępna tylko w Internecie, stale się rozszerza. Aby cieszyć się rozrywką online na dużym ekranie telewizora wystarczy dostęp do Internetu i funkcja Sony Bravia Internet Video.

Podłączony do sieci telewizor pozwala skorzystać z menu Bravia Internet Video. Daje ono użytkownikom telewizorów Sony dostęp do audycji telewizyjnych w popularnych serwisach „catch-up TV”. oraz darmowych filmów na życzenie dostępnych w serwisach społecznościowych takich jak YouTube czy Dailymotion.

Obraz
© (fot. Sony)

Funkcja oferuje możliwość oglądania seriali wyświetlanych w polskiej wersji językowej na kanale AXN. Odcinki wybranych seriali dostępne są przez okres siedmiu dni od daty emisji w telewizji. Obecnie są to: Układy, Brygada Ratunkowa czy program rozrywkowy Oddział Gemini, oraz cenione tytuły produkcji BBC jak Doctor Who i Siły pierwotne.

Sony Bravia Internet Video to także dostęp do dodatkowych, często niedostępnych w tradycyjnej telewizji, materiałów Eurosport (w języku polskim). Użytkownicy będą poinformowani o najważniejszych wydarzeniach sportowych i do tego sami określą porę, dyscyplinę sportową i najciekawsze mecze czy rozgrywki, które chcą obejrzeć.

Fani futbolu mogą bez problemu dotrzeć do materiałów dostarczanych przez FIFA World Cup. Wśród nich odnajdą 2. najlepszych momentów Mistrzostw Świata w piłce nożnej, poznają słynne historie i anegdoty dotyczące mundialu, dowiedzą się więcej o swoich ulubionych zawodnikach oraz zyskają dostęp do filmów o mistrzostwach, w tym także tych sprzed lat.

Technologia Sony Bravia Internet Video dostępna jest od marca 2010 r. w modelach Sony Bravia: EX40B, EX500, EX700, NX700, NX800, HX700, HX800, HX900, LX900.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)