"Niebezpieczeństwo, Willu Robinsonie". Nadchodzi drugi sezon "Lost in Space"

"Niebezpieczeństwo, Willu Robinsonie". Nadchodzi drugi sezon "Lost in Space"

"Niebezpieczeństwo, Willu Robinsonie". Nadchodzi drugi sezon "Lost in Space"
Źródło zdjęć: © Lost In Space | Netflix
Arkadiusz Stando
15.05.2018 10:25

Netflix ponownie zagubi Robinsonów i ich towarzyszy w kosmosie. Za pośrednictwem Twittera serwis potwierdził nadejście nowego sezonu. Krótki zwiastun nie informuje jednak o dacie premiery kontynuacji serialu.

Na początku tego roku miało swoją premierę "Lost in Space". To nowe przedstawienie słynnego serialu z lat 60. W nowym wydaniu, w głównych rolach występują Molly Parker, Toby Stephens, Maxwell Jenkins, Mina Sundwall, Taylor Russell, Ignacio Serricchio i Parker Posey. A także Brian Steele, jako robot.

W Netflixowym wydaniu serialu, rodzina Robinsonów ląduje na dziwnej planecie. Podczas walki o przetrwanie w trudnych warunkach jeden z członków rodziny natrafia na obce stworzenie. To Will Robinson, najmłodszy z nich, odnajduje robota należącego do obcej cywilizacji. Dzięki niemu udaje się uratować kilka żyć, ale społeczność za nim nie przepada.

Nie wiadomo, czego możemy spodziewać się w nowej części, ale jak informuje Netflix, nadchodzi "więcej niebezpieczeństw, Willu Robinsonie". Najważniejsze już wiemy - robot wciąż żyje i będzie bohaterem kolejnego sezonu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)